Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány jól érzi magát egy randin, de másnap úgy tesz mintha nem is ismerne?

Figyelt kérdés

Igaz, barátja volt, és túl közel kerültünk egymáshoz amit nem lehetett folytatni. De arra nem számítottam hogy mindenki mással szóba áll kivéve engem. Hozzá sem értem, meg semmi. Tök kedves volt és érdeklődő, teljesen beleéltem magam, szükségem lett volna erre a kedvességre :/ most nagyon.


Van rá esély, hogy bejövök neki és csak képmutatásból p.csáskodik? Vagy felejtsem el, nem mer felvállalni a többiek előtt? (csoporttársak leszünk)


Ma már agresszívan le is rázott "szállj le rólam, idegesítesz" de ehhez képest azon az esén olyanok voltunk mint egy álompár kb.


2012. szept. 5. 17:32
 1/3 anonim válasza:
De miért szakított a előző barátjával? Még lehet, hogy mindig őt szereti. Ne aggódj elfogja felejteni..
2012. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el a csajt ... egyszer jó voltál neki ..ennyi... kérdezd meg h mi a baja veled...ha nem szól semmit vagy elküld .. vagy azt mondja semmi ..akkor megbánta vagy csak szívatott ..:(
2012. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta "szállj le rólam, idegesítesz", akkor egyáltalán nem szeret téged, és tele van a hóciője veled. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sajnos így van.


Keress magadnak olyat, aki nem csak szórakozik veled, hanem megérdemel téged.

2012. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!