Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány mikor msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány mikor msn-en megismertem akkor aztmondta h nincs barátja de amikor már igy jobban +ismertük 1 mást akkor elhivtam jégbulira és másnap kérdeztem tölle hogy volt e már barátja és akkor + aztmondta hogy mostis van szrintetek bolond vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
amugy 15 vok és őis
2009. dec. 13. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az ilyennek csak viszket a pinája -.-' utálom az ilyen ribancokat :/
2009. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hazudik. Nem mer elmenni veled ide-oda ne mer veled lenni. Ennyi,.
2009. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
arra nem gondolsz, h talán időközben összejött valakivel?:D
2009. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
először találkoztatok élőben a jégbulin?Mert akkor lehet,h mikor meglátott megijedt tőled XD
2009. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez rohatt vicces de tartsd meg magadnak a véleményeid
2009. dec. 13. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
komolyan erről lehet szó. mást látott benned és rájött nem te vagy a fehér lovag. ezért inkább lerázott. nem csodálom, hogy nem kell neki olyan srác, aki 15 évesen írni is tud, és ilyen fasz, ráadásul ilyen csicska honlapokon tesz fel idióta kérdéseket, és ráförmed az első jó válaszolóra, gondold már végig az életed. idióta
2010. márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!