Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Találtam" egy fiút aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Találtam" egy fiút aki ismerkedne velem de nem vagyok szép. Mi lesz ha esetleg rondának tart és ezért "elhidegül"?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

látott már egyáltalán? gondolom nem. Akkor mutass neki képet magadról.

ÉS te láttad már őt?

2012. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az Kinga?:D
2012. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem
2012. szept. 5. 20:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg honnan tudod?


Előbb vagy utóbb de inkább előbb, túl kell lenned rajta, minél hamarabb annál jobb!

2012. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor az lesz hogy nem beszéltek többet, na bumm.
2012. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi srácok nem vagyunk annyira felszínesek, mint ti, nem minden fiú utasít vissza egy lányt csak azért, mert az nem szép. Egyébként meg a lányok saját magukról alkotott véleményének semmi köze ahhoz, h valójában mennyire szépek v csúnyák, tehát lehet h szép vagy, csak te gondolod magad csúnyának.
2012. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved?ez fontos!
2012. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
becenév:manci
2012. szept. 5. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:
hol ismerted meg?látott már?
2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet konkrétan megválaszolni. A kinézet egy dolog, de ott van az is, hogy mennyire vagy szimpatikus amúgy - ahogy, amit írsz neki. Lehet, hogy ő nem így gondolja ahogyan te, mi van ha ő téged szépnek lát, nem rondának? Ne parázz és ha bókol netán akkor még véletlenül se mondj olyat, hogy dehogy vagyok szép, rusnya vagyok. Olyan is lehet mondjuk, hogy "elhidegül". De akkor ne sajnáld egy percig se.


Újabb "gyöngyszemre" akadtam a hozzászólók között:

"Mi srácok nem vagyunk annyira felszínesek, mint ti, nem minden fiú utasít vissza egy lányt csak azért, mert az nem szép. "

Na tessék, már megint megmondták a frankót. :)

Olyan felszínesek vagyunk mi nők, hogy mi rögtön "elküldjük a fenébe" azt aki nem tetszik. A fiúk! velünk ellentétben szó nélkül tipliznek! Hát igen, ez borzasztó! ...

De legalább azért őszinte volt, azt is bevallotta: ők ugyan olyan felszínesek, ...csak "nem annyira".

2012. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!