Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak külsőre szépek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak külsőre szépek a lányok, miért nincs olyan, akinek a jellemében, személyiségébe, lelkébe tudnék már végre beleszeretni? Talán túlságosan válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Ne legyen félreértés nálam az a szép, aki vonzó, de lehet havarjaim szemében csúnya az illető.

2012. szept. 4. 02:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért csak külsőre szép lányokra vadászgatsz?
2012. szept. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mert a csajjal el kellene töltened legalább 2 hónapot,hogy ezeket megtudd róla,megismerd milyen.

ezek a tulajdonságok nincsenek a homlokára írva.

szóval vagy nem jutsz el egy nővel minimum 2 hónapos kapcsolatig sem,mert elszúrod.

vagy alapból parázol a nőktől,és ezekkel a kifogásokkal halogatod ezt a dolgot.

2012. szept. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"mert a csajjal el kellene töltened legalább 2 hónapot,hogy ezeket megtudd róla,megismerd milyen"


Nem vagy kicsit optimista? 6 élet kevés arra hogy egy nőt kiismerj.

2012. szept. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.Nőfaló vagy,és nemgyőzöl válogatni,


2.Minden /intelligensebb/lány lepattint 1 perc után.


Én a másodikat tippelném meg.


Haverok véleménye..pff -na ezzel el is árultad,hogy fejben még nem nőttél fel egy komoly kapcsolathoz,és ez a lányoknál is nagyon levágós...

2012. szept. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
ha válogatós vagy, akkor csak a kutya marad. minden nőt meg kell húzni akit látsz, lyuk az lyuk.
2012. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig létezik ilyen. Én pont nemrég találkoztam egy ilyen lánnyal. Rajongok érte, szinte teljes egészében a személyisége miatt.
2012. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na, látom ti félreértettetek. -.-

Nem érdekel haverok véleménye, de ők válogatósabbak nálam külsőre, erre akartam célozni, csak úgy tűnik senki sem fogta fel.

2012. szept. 4. 12:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Én külsőre is jól nézek ki. Sportos vagyok, szépek a fogaim, a szemeim és szép arcvonásaim vannak. És úgy gondolom, hogy a belsőm is jó. Megértő, őszintén kedves vagyok, viszont erélyes, makacs és nagyszájú is. Ez már nem tetszik a férfiaknak. Pechem van. :) 21/N.
2012. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj a nagyszájjal:P Nem értelek:-)
2012. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!