Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy viszonyultok a különböző kezdeményezésekhez?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogyan reagáltok olyan ismerkedésre mint az így jártam anyátokkal c. sorozatban mikor csak egy bárban oda lép hozzátok egy srác és megakar ismerni. Vagy épp más helyszínen vagy helyzetben kit hogyan próbáltak felszedni. 20/f
2012. szept. 6. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sehogy, engem soha az életben senki nem szólított le.

Így ha valaki megtenné, valszeg örülnék neki. Eddig csak én kezdeményeztem, többnyire sikerrel. (ami fura, mert elég jó pasiknál, szóval nem hinném, hogy olyan bűnronda lennék...)

21L

2012. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden lánynál azon múlik, h külsőre bejön-e neki a pasi.
2012. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második válaszoló ezt több mint biztos, de például milyen jeleket sugallnak a nők ha bejön nekik egy csávó úgy nagy általánosságban ? Pl: ajak harapás meg hasonlók mert annyi ilyenről hallok csaj ismerőseimtől hogy biztos tetszek a csajnak aki a másik asztalnál ül mert ezt meg azt csinálja. De jártam már úgy hogy a biztatásukra oda mentem megismerkedtünk és miután fél órát beszélgettünk közölte hogy ő ezt ártatlan flörtnek szánta mivel van barátja.
2012. szept. 6. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen "jelekre" kár hagyatkozni. Van az az eset, amit te írtál, meg az is, h bejössz a lánynak, mégse küld semmilyen jelet. Magyarán semmi nem jelent semmit.
2012. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és többször láttam már fent kérdésnek hogy a jobb csajokhoz nehezen közelednek meg őket soha nem szólítják le mert félénkek velük. Ez rám is igaz olyan téren hogy jól össze kell szednem magam mielőtt próbálkoznék csak úgy, de ezen próbálkozásoknak általában kudarc vége mikor kiderül hogy nincs autóm és nem költök 100ezer forintot egy héten. Persze nők nem pénzre utaznak és senkit nem akarok megbántani az általánosításommal, de többnyire igaz.
2012. szept. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!