Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiányzik egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik egy barátnő ennyire az életemből, talán, mert még sosem volt vagy ehhez semmi köze? Miért érzek minden egyes nap hiányt, ürességet, amiért nincs párom?

Figyelt kérdés
Szeretethiányom is van, meg állandóan szeretgetnék egy lányt, ha lenne. Szinte állandóan csak a lányokra tudok gondolni, szeretetre, szerelemre, szexre vágyom, de míg másoknak egy legyintésre összejön minden, nekem valahogy sosem sikerül semmi. Mindig szomorkodom a sok párt látva, de úgy általában sincs valami jó kedvem, persze igyekszem leplezni. Nem tudja senki, hogy mennyire hiányzik egy lány az életemből már. Nem akarok nyavalyogni, meg siránkozni, de már tényleg nagyon nem értem miért nem találom a páromat és azt sem tudom elképzelni, hogy mások hogy ismerkednek meg. Nekem csak neten van lehetőségem ismerkedni lányokkal sajnos.

2012. szept. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok lányban csak fiatal vagyok
2012. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát üdv az egyedül maradtak közt :) Ez szar, én is ilyen vagyok, engem egyszer durván le is oltottak (két hétig volt egy barátnőm :)), úgyhogy én azt elraktároztam annak, hogy jól tettem, hogy nem is nagyon próbálkoztam, mert igazam volt magammal kapcsolatban. Ebben szar vagyok, nem vagyok az érzelmek embere. Tudom ez helytelen, de én nem tudok máshogy hozzáállni, ez a gyengeségem. Mindenkinek van valami hibája. Én kishitű vagyok és ezért nem vagyok rá alkalmas, hogy barátnőm legyen. Ez nem túl vidám dolog, de végül is nem is olyan vészes (néha szar)így alakult, ez van: Sprite :)


26/f

2012. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk. Idestova 1,5 éve nincs barátnőm, és egyre rosszabb ez az érzés. Sokszor már feleslegesnek is tartom magamat a világnak, mert nem kapom meg azt a szeretetet, amire vágyok. A lányoknál legfeljebb az "aranyos vagy, de ..." kezdetű szövegig jutok el, tovább nem. Mindegyik lány (nem szó szerint, hanem akiknél bepróbálkoztam) ilyen-olyan indokokkal elutasított, és ez nagyon bánt, hogy senkinek nem felelek meg. Lassan az az érzésem van, hogy remeteként leszek kénytelen meghalni :'-(


Teli vagyok érzelmekkel, de semmi esélyem felvenni azokkal a versenyt, akiknek feneketlen a pénztárcája. Ha nagyvégre lenne egy lány, aki értékelné az igyekezetemet, boldog lennék... De meddig kell nekem ezért várnom? :-( :-(

2012. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó 24/F voltam
2012. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyi idős vagy?
2012. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy vannak még szeretetre éhes fiúk. Jó olvasni a soraitokat! :)


18/L

2012. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez az, örömet szerezhetünk az ilyen lányoknak, hogy létezünk. Istenem, ez de jó is:)) Már megérte.
2012. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!