Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek lányokhoz közelíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lányokhoz közelíteni, mert egy ronda, kis senkinek érzem magamat, de akkor miért van az, hogy neten meg egy csomó lány szerint helyes vagyok?

Figyelt kérdés
Csak egy jellemre rendes barátnőt szerettem volna mindig is, nem kell nekem fullos cicababa. Túl sok szép lány van, de én nem tudok eggyel sem megismerkedni és ez minden nap fáj. Tiszta szánalom vagyok. Kisebbségi komplexusom van úgy érzem.

2012. szept. 6. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány. ha azt mondják a csajok a netek képek alapján helyes vagy, akkor azt hidd el, ezzel növelheted is az önbizalmad!
2012. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

emigy nem tudjuk h hogy nezel ki

de a netesre könnyü valaszolni ha hasznalsz Photoshopot.

2012. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el akkor,hogy helyes vagy.hány éves vagy:) ÖNBIZALOM. 15/L
2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már lányoknál?
2012. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy menj bal oldalt a /Saját kérdéseid/-re, valószínűleg ott megtalálod a választ, mivel majdnem minden órában felteszel egy ilyen kérdést.
2012. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!