Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért égeti be egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért égeti be egy helyes pasi a csúnyácska haverját ha annak úgysincs sok esélye a csajoknál?

Figyelt kérdés

Adott egy csúnyácska pasi. Tisztában van vele hogy nem nagyon jön be csajoknak ezért nem is próbálkozik.

viszont ha elmondja a haverjának hogy tetszik mondjuk X csaj, a haverja odamegy és elmondja a nőnek!

ugye a lány még nem tudja kiről van szó de a havergyerek odarángatja a szerencsétlent hogy még égjen is a plázamaca előtt aki úgyis csaqk fintorogni fog rá.

ez mire jó?


2012. szept. 3. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

ez miért égetés???


Nekem se volt merszem odamenni sosem csajokhoz, de mondtam haveromnak h ez meg az bejön. Beszélt a csajjal, engem meg odarángatott elé. Rá 2 napra már az ágyamban aludt...

2012. szept. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pontosabban a haverom egyik haverja intézett nekem csajt és a csajt rángatta elém.


De ez most oly mind1, az ilyen jó lehetőségeket nem szabad elszalasztani!

2012. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ezvan:D ***** válasza:
nem tom miért csinálja..sztem meg ne vigyen már senki senkit oda...ha akar úgy is oda megy..meg akkor legyen már az illető pasi elég tökös hozzá :D
2012. szept. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tényleg csak segíteni akart :)
2012. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a lány sokkal jobban nézett ki mint ő fiúban szóval szinte előre látható volt hogy nincs esélye és érezte is a srác
2012. szept. 3. 02:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is utálom, ha mondjuk elmegyünk bulizni haverokkal, és pont nincs barátnőm, akkor egy-két pia után rájuk jön a kényszer, hogy ők majd kerítenek nekem valakit. Há' bazzeg nem én vagyok töketlen, oda merek én menni, ha tetszik a lány, nem kell segítség :D Bár a te kérdésedből azt vettem le, hogy nincs sok önbizalmad, így viszont lehet, hogy tényleg csak segíteni akar a srác, hátha összejön. Nem hinném, hogy direkt bunkózna ilyesmivel.
2012. szept. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!