Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még is hogy kérjem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is hogy kérjem meg hogy találkozzon velem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác akivel smároltam is meg minden... De nemrég eléggé megbántott. De az a gond hogy én továbbra is szeretem. Nagyon rossz úgy hogy nem látom. Facebook-on ha írok neki üzenetet akkor nem válaszol csak ha pont fent van normálisan. Sms-re szintén nem. Felhívni meg nem merem. Ha rá is írok facebook-on akkor még is mit mondjak neki hogy rá tudjam venni hogy találkozzon velem mert elvileg elég sok dolga van...

2012. szept. 6. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Lol te is aztán nagy ri*anc lehetsz. Nagyon tetszik meg smároltunk is meg minden pff........ most meg nyalsz neki,hogy vegyen vissza szánalom :D
2012. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!