Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, mindig a lányok választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, mindig a lányok választanak?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy eddig akár hány lánynál is kezdeményeztem főleg neten, mindig lekoptattak valami béna ürüggyel. De azoknak a lányoknak, akiknek bejöttem meg maguktól jelöltek be és írtak rám fb-n. Élőben nincs még ilyen szerencsém sem. Ritkán vesznek észre a lányok. Kezdem úgy érezni, hogy nagyon nem vagyon vonzó a lányok többsége számára, ezért utasítanak el valami okkal és ezért nem kezdeményeznek nálam.

2012. szept. 6. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így van,mindig az "erősebb kutya b aszik" XD
2012. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én vagyok rá pl a példa. Most három lány közül választottam, mert mindegyik akart valamit. De legalább rendes voltam, mert nem csalom azt a másik kettővel, akit választottam.
2012. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Üdv :) Nekem az edzőm segített ebben,hogy miket csináljak stb.. Első sorban el kell lazulnod valamitől. Ne légy görcsös,mert a lányok szeretik a magabiztos fiúkat :D Azért nincs önbizalmad,mert hiányzik a határozottság belőled légy férfi. Döntsd el előre,hogy mit fogsz csinálni. pl: odamész egy lányhoz (,ha ez sem megy akkor olyan problémád van mint nekem volt) Elkezdesz vele beszélgetni minden féléről. Lehetőleg sokat beszéltesd,de ne lássa rajtad,hogy ideges vagy amikor már benne vagy a beszélgetésben akkor el fog múlni a dolog,de persze azért,ha ő kérdez akkor nyugodtan válaszolj neki. A lányok szeretnek magukról beszélni. Olyan kérdést tegyél fel amire hosszabban válaszol és egyértelműen vissza fog kérdezni. PL: Szereted a barátok köztet? erre egyszerűen az lesz a válasz,hogy igen vagy nem és nem lesz belőle semmi .. ,DE ha így kérdezed,hogy Te mit gondolsz a barátok köztről? Egyből más lesz a dolog és ki tudsz belőle hozni egy jó kis beszélgetést :D egyenlőre ennyi kérdezz,ha valami gondod van még szívesen segítek :D
2012. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ASOT ***** válasza:

90%-ban övék az utolsó szó, hogy igen vagy nem.


és van egy halvány 10% amikor esetleg akad 1-1 szerencsés pasi aki választhat. Ez abban az esetben van ha a nő kezdeményez.

2012. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért utasítanak vissza, mert bambák. Jön ez a sablon gondolkodás, hogy "neten nem ismerkedek", de az agyuk is ilyen szelektív.
2012. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, igaz... ha bejön egy pasi, a nő elkezd "jeleket" adni, hogy "lehet próbálkozni". Nem kezdeményez, ez felejtsétek el, de jeleket ad! Aki nem tudja olvasni a jeleket, megszívta...


Ha vetted a jeleket, akkor a nő az udvarlás alapján eldönti, hogy tényleg kell-e a pasi, vagy sem (mert lehet, hogy többnek is ad jeleket, és aki a legjobban udvarol, az nyer).


Kicsit olyan ez, mint az állatvilágban.... de hát elvégre onnan származunk! :)

2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen. :) Akit "kinéznek" annál általában elérik, hogy összejöjjön a dolog (még akkor is, ha a srác alig nyomul, sok ilyet láttam már). Aki meg nem kell nekik, az akár fejre is állhat. De sok függ a fiúktól is persze. Itt nem feltétlenül a "légy férfi" dologra gondolok (aki kell nekik, arra akár "rá is másznak" jelképesen, még akkor is, ha egy szende szűz- hacsak nem védekezik eszeveszettül, megszerzi a csaj!)


Ám: minden lányt mással lehet "megfogni", de mivel annyiféle ízlés, személyiség, így mindnek van "gyenge pontja"! :)

2012. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb esetben ti vadásztok ránk és mi döntünk, hogy elkaphattok-e. :)
2012. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha így lenne nem sírna ezeregy nő, hogy miért nem veszik el
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6: Pontosan. :) Mint a páváknál mondjuk. Mindegyik szépen kibontja a farktollait, és jöhet a "verseny". Aztán választanak közülük. :) Nem feltétlenül a legerősebbet! Ez egy nagy tévhit. :) Sőt, ha már állatvilág, ott van szükség arra, hogy a legerősebb leverje a másik jelentkezőt, ahol alapból talán nem őt választották volna a nőstények...
2012. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!