Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fáj ennyire, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire, hogy nem találok egy lányt sem, akinek én kellenék? Miét jár minden nap az a fejemben, hogy de jó lenne egy lányt ölelgetni, szeretgetni, aki viszont szeretne?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szeretet hiányos vagy...
2012. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert az ember társas lény...
2012. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző Válaszolókkal! De ha ennyire rágörcsölsz, valószínűleg nem is kapod meg!
2012. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok (lány vagyok) de nálam az is baj hogy fiatal vagyok
2012. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASOT ***** válasza:

azért mert

1. van időd arra h egész nap ezen tökölj

2. csak ezzel foglalkozol semmi mással

3. mert még nem is volt soha senki

4. mert talán megcsaltak

5. mert eddig még soha senki nem foglalkozott és törődött veled anyukádon kívül.

6. mert csak nyavajogsz ahelyett h tennél is valamit azon kívül h net előtt ücsörögsz, ahelyett h kimozdulnál.

2012. szept. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem unjátok még ezt a sok sírás rívást?


mit vártok , hogy majd az öletekbe hullik egy lány? Hogy majd itt rögtön megsajnál valaki h te szegény fiú én leszek a barátnőd??


naponta 100-an itt sírtok h "jajj én olyan ronda szerencsétlen vagyok, vagy jajj hol találok egy kedves rendes aranyos megértő szép okos intelligens és még felsoroltok 100 dolgot rendes lányt?? vagy jajj szeretethiányos vagyok mi lesz velem??"


Semmi b@sszátok meg maradjatok a seggeteken és csináljátok amit eddig, semmit.

2012. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon igaza van az előttem írónak....ne a seggeden üllj és sajnáltasd magad hanem tegyél érte hogy ne így legyen...pl kezdjél el kondizni és pár hónap múlva garantáltan lesz egy lány aki szeretni fog...a csajok nem a depis vézna nyavajgós pasikat kedvelik
2012. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ugyanígy érzek, kondiztam évekig, sokat fogytam, erősödtem, és baromira nem lett barátnőm:( Sőt inkább nehezebbnek érzem most a helyztem mint anno. Nekem pl. ebből van elegem, hogy mindenre ezt írják válasznak hogy "sportolni kell és az mindent megold". Olyat még nem nagyon olvastam hogy "elkezdtem kondizni és pár hónapon belül rendbejöttek a dolgaim, találtam párt" stb. Ez magában nem old meg semmit sajnos.
2012. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!