Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire lesz jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lesz jó a végkimenetele a dolognak? Fiúk, lányok véleményére egyaránt kiváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

egyik nap a vonaton jöttünk haza néhány barátnőmmel, és megláttunk egy nagyon cuki pasit, addig néztem, hogy egyszer leszólitottam és leültem mellé. beszélgettünk egy picit, majd mikor hazaértem, rögtön felvettem fb-n. Ott is nagyon sokat beszélünk meg minden, egy városban lakunk, szóval arra gondoltam, hogy elhivom egyet...valahová....amit már meg is tettem. Viszont ezt az egészet, úgy képzeltem el (mivel, és tuti, hogy akarok járni vele, és ugy gondolom, muszály lesz nekem lépni.) Hogy kimegyünk egyet a városba beszélgetünk, aztán megteszem a második lépést...és megkérdezem, hogy ő mit gondol erről az egészről, mert én szeretném, ha több lenne köztünk, mint barátság.

Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Nagyon gáz..??


2012. szept. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát, én a helyedben nem tepernék ennyire. Rendben van, hogy mertél kezdeményezni és manapság egyébként is szereti hangoztatni a fiatalabb férfi társadalom, hogy ezt igenis kell a nőknek, de ha tetszik, ha nem, vannak ösztönök, amik nem módosíthatóak. Neki szüksége van arra, hogy ő szerezzen meg egy lányt. Szóval én hagynám, hadd lépjen. Majd ha nagyon nem akaródzik neki, akkor rákérdeznék, hogy mégis mi a fene van, de nem jó dolog átvenni nőként a teljes irányítást, akármennyire is szeretik ezt hangoztatni.

2012. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.


Valamint [link]

2012. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor most az lenne a helyes ha simán elbeszélgetnénk egyet...mit tudom én..séta közben vagy ilyesmi, és hagynék neki időt, hogy jobban megismerjen...:):D
2012. szept. 8. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne legyél naiv. Ha nagyon cuki pasi, akkor elég sok nő hajt rá, akikkel lefekszik, aztán továbbáll.

Valszeg nálad is ez lesz.


És még ti mondjátok, hogy a férfiak összetörik a nők szívet? Ti hajtotok az ilyenekre....

2012. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
tudd meg hogy milyen lányokat kedvel és alkalmazkodj kicsit ;-) na meg igen jobb lenne ha jobban meg ismernétek egymást mert az neked is jobb....!nehogy a vègén te koppanj....!mutass felé érdeklödést de ne menj az agyára ;-) ha ő is akar többet talizni akkor nincsenek határok ;-) jahm és tudd mwg hogy mennyi ideig tartottak eddig a kapcsolatai nehogy csak zacsinak használjon....!sok sikert :-P
2012. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LASSSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTSSS.
2012. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okéé, közönöm a tanácsokat ;)
2012. szept. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!