Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismer valaki olyan fiút, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan fiút, aki jómódú, burzsuj, de mégis van szíve, kedves?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyen jól szituált nagyvilági srácok,ezek úgy el vannak telve magukkal ,hogy semmi érzés nem szorult beléjük?

2012. szept. 10. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerek. De nagyon tagadja, hogy jómodú lenne. Oké nincs méreg drága autója, meg a mobilja se a legdrágább, de nagyon jó él, mindig van pénze, mindig vesz ezt azt.

Nah meg kajára naponta annyit költenek mint mi majdnem hetente. Pedig csak egy emberrel nagyobb a családja mint az enyém.

2012. szept. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Icepick ***** válasza:
4%

MI ez a burzsujos dolog, ... jah aki Bömbivel jár meg hasonló, az azért lesz bunkó, mert megkapja az összes csajt és ezt tudja is.

Amúgy mindegyikböl lehet normálisat találni, de miért kell a pénzre hajtani? ...

Attól, hogy nincs 100 millió a számlámon, már nem vagyok ember ezek szerint? xD

Látom egyre kevésbé becsülik a munkát.

2012. szept. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek.
2012. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ismerek
2012. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek. De ez a fiú egy szegény családból származik, anyukája egyedül nevelte, és mindig nagyon kedves volt. Aztán most már gazdag (saját vállalkozása van), de még mindig ugyanolyan jó ember, és tényleg mindenkivel kedves. De mondjuk nem is reklámozza magáról, hogy gazdag.
2012. szept. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek. Attól függ, hogy milyen neveltetést kap a gyerek. Mondjuk a családom tulajdonában van kb. 1 millió Euro értékű ingatlan és földterület, mégsem mondanád meg ezt rólam. Na jó, én lány vagyok. De egyáltalán nem érzem szükségét annak, hogy bárkinek is "bizonyítsam" azt, hogy gazdag vagyok. Szeretem az átlagosságom. :) 21l.
2012. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!