Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem tudok hozzá közelebb jutni, hogy tehetném meg mégis? és ha beszélnék vele mikor tudom hogy érdeklődik utánam

Figyelt kérdés
sok lány van körülötte
2012. szept. 3. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

eh akkor ez sem én vagyok :(

beszélj vele arckönyvön ha úgy gondolod,vagy órán.de mindig lesz körülötte lányt.így nem sok esélyed van

2012. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"sok lány van körülötte" körülöttem is sok lány van. :)) És mégsem úgy, hogy ÚGY, hanem mint barátok, haverok, elhülyéskedünk... Szóval hajrá, én ma pont ilyen helyzetben voltam... egy tök szép, és értelmesnek tűnő csaj jött a sulikönyvtárba, rajtam meg ott lógott két csaj is (kezemet firkálták) a harmadikkal meg dumáltam... hátt... nem a legjobb alkalom volt arra, hogy beszéljek vele ://
2012. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok lány van körülötte az nem azt jelenti, hogy az összessel kavar. Barátom körül is anno rengeteg nő volt ( mint barát), ha akkor együtt lettünk volna nem bírtam volna elviselni egyáltalán... Szerintem mosolyogj rá ha odanéz, ha valamiben segítség kéne neki, pl ha iskolába jártok, akkor ha kérdezi, hogy pl milyen óra lesz, kedvesen mond meg neki. Ne legyél vad, ne nyomulj rá, mert azt nem fogja értékelni. Érezze benned, hogy lehet rád számítani, kedveled őt, megbízhat benned, és ha érdekled, akkor közeledni fog feléd. Szorítok neked!
2012. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezeket értem de ott vannak a barátai is és nem vagyok egy bátor lány
2012. szept. 3. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg összeszedni a bátorságod és félre hívni valami indokkal ami végülis egyértelmű, de mégse rámenős, pl ha angolból egy csoportban vagytok kérdezd meg, hogy nem-e tudna elmagyarázni neked valamit, mert úgy tudod, hogy ő ért hozzá. Csak az a baj, hogy nem ismerlek titeket és nem tudok konkrétumokat..:S
2012. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!