Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után illik hazavinn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik hazavinni bemutatni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

őszintén szólva 2hónapja járunk, és már szeretnénk egy kicsit egymás testének rejtelmeiben elveszni..

úgy nem lehet megoldani hogy ne legyen otthon senki, mert sajnos mindig van, nálunk is meg náluk is..

viszont bemutatni nem tudom nem túl korai e..


2012. szept. 10. 10:26
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és igazából nagymamám a fő probléma , mert legutóbbi barátnőm akit hazavittem, (őt 3hónap után), vele ezt követően 2hét múlva szakítottunk, és nagymamám meg beszólt hogy "na ennek a lánynak is csak farok kellett"
2012. szept. 10. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Családtagjaid nem hiszem, hogy az időtől tennék függővé, hogy döngesd a csajt a szobádban, ha még is akkor mond, hogy ezer éve jártok, ennyi.
2012. szept. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen költői megfogalmazás :D

persze, hogy hazaviheted már :)

2012. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bírom a nagyid!

Nem Téged szólt meg, a csajt, ne foglalkozz vele!

2012. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

engem a párom már aznap hazavitt:O

kicsit fura volt, de már ott tartunk hogy egy héten belül megszületik a babánk:D

2012. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Haza vitted már? Rohan az idő pajtás!

Úgy aggódhunk!

2012. szept. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 walk w1th mee ***** válasza:
xD nagy arc lehet a nagyid:DD
2012. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!