Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam, de hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Hát már voltunk randin, de még nem gondoltam akkor, hogy el kellene mondanom, hogy mit is érzek. De most valahogy úgy érzem nem tudom tovább magamban tartani, és azt nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki, vagy hogy is mondjam meg neki! Hát az biztos, hogy nem egy nagy romantikus típus, ugyanis verset már írtam neki, de azt mondta, hogy nem fontos ilyen verseket írni, elég ha csak egyszerű hétköznapi szavakkal mondom neki amit akarok(reggelre ébresztőnek írtam). A válaszaitokat köszönöm!

2012. szept. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
jobb, ha kicsit húzod az agyát szerintem. ilyenkor még tényleg sok(k) tud lenni az ömlengés
2012. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szócal azt mondod még várjak? De meddig? Volt már arra is példa, hogy a várakozásom miatt szalasztottam el egy lányt! Szóval nagy a dilemma!
2012. szept. 10. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

nem ezt mondtam.


de pl egy ilyen:


egyre jobban tetszel és ez egyre jobban tetszik nekem" egy laza sms-ben még vonzó is lehet, mert nem vallassz szerelmet, mint egy nagyágyú, de húzod őt. így nem néz le, és zavarja, hogy nem mondtad a szeretlek szót. ergo jobban rád startol. de ha lerohansz valakit az nem ezt váltja ám ki.

2012. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kosarat kaptam, hát most már két pofára esés egymás után. I love magány! Ez az, vhogy mindíg megtalál ez a pofáraesős dolog, hiába kerülöm ki, mindíg utólér!
2012. szept. 11. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
na ennyit az ömlengésről. így ne csodálkozz
2012. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!