Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy lányt, és szeretném, ha egy nagyon szép régi kocsi vinne oda. Hol nézelődjek?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokat keresek, akik ilyesmivel hivatalosan foglalkoznak, tehát nem úgy értettem, h nagypapa wartburgját elkérem 1 körre, hanem valami elegáns, díszes, de nagyon régi autó, és sofőrrel 1ütt. És annyi lenne a lényeg csak, h odavinne engem, utána kettőnket vinne két egymáshoz közeli hely között, aztán engem el. Rövid távon (városon belüli rövid mozgásokkal).. tudtok ilyet?
2010. nov. 28. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Húú tuti van ilyen, neten nézd meg autókölcsönzőknél. Limuzint is lehet bérelni, szerintem ugyanott lehet ezeket is.

Viszont első randira ez felejtős. Kb. röhögőgörcsöt kapnék a csaj helyében. Ez csak arra lenne jó, hogy lenyűgözd, de ha okos észre fogja venni, hogy ezt akarod, nem azt, hogy ez tényleg neked a hobbid, és a jó hangulathoz kell. Szóval az ötlet jó, de ne elsőre :)

2010. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem se elsőre, de nem azért amit az első mondott, hanem mert akkor ezután is ezt fogja elvárni tőled a lány. Ezt tartogasd inkább vmi későbbi különleges alkalomra!
2010. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy, nem első randi lenne, nagyjából puhatolóztam már nála a témában.. csak a konkrét akció lenne meglepi :)
2010. nov. 28. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah! Akkor visszavonom :) Limuzinkölcsönzőknél nézz szét :)
2010. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háááát "izgalmas" ötlet, de azért csak óvatosan!


Nem tudom, mennyire régi kocsira gondoltál, illetve keleti-e avagy nyugati...


itt van egy Volga, nagyon szép kívül-belül, a srác is korrekt, és az árak is. Apámat nyáron "vitte" tárgyalásra, gondolom randira is ugyanúgy lehet igényelni.


[link]

2010. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, körülnézek!


20:20-as: ez a volga nagyon szép, de én régebbire gondoltam. lehet akár volga is, de akkor eggyel korábbi széria.. a gömbölyűbb, az az igazi öregautós fíling, ötvenes évek kb..

2010. nov. 28. 20:25
 7/7 2extreme4you válasza:
vidd el az anyad trabantjaval...kocsog
2010. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!