Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tömegközlekedésen, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tömegközlekedésen, hogyan szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ahelyemen ülsz. :DD
2012. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokra gondoltam .
2012. szept. 10. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeket, bérleteket... :)
2012. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogyan az utcán is:) Odamész valamivel, mondjuk ,hogy hány óra vagy van-e nála bérlet v nemtudomXD Vagy csak egyszerűen köszönj neki, ha bejössz neki ,úgyis folytatni fogja a beszélgetést.

Sok sikert~^^

2012. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hunter92 ***** válasza:
100%

"értelmes válaszokra gondoltam ."



Az első nagyon is az volt. Így valószínűleg még a büdös életben senki nem szólította le, ezzel máris kitűntél az összes balfék közül, akik előtted próbálkoztak. Ha jól adod elő, még meg is nevetteted. Felkeltetted az érdeklődését egy egyedi szöveggel és feldobtad a hangulatát is. Innentől kezdve művészet elbaszni.

2012. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát jó girnyó lehetsz, mert ha humorosan előadná ezt nekem valaki, biztos beszélgetnék vele!:) De akkor bocs puhap*cs :DD
2012. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hunter92 ***** válasza:
100%

A "hány óra van?" típusú leszólítás azért nem biztos, hogy működik, mert zárt kérdés.

-Meg tudnád mondani mennyi az idő?

-Fél kettő.

És, hogyan tovább? Esetleg még megköszönöd és kész. Persze, ebből is ki lehet hozni valamit, ha ügyes vagy és eszedbe jut még valami, de sokkal egyszerűbb, ha egy olyan nyitással indítasz, amit nem tud lerendezni 2 szóval. Én pl. nagyon szeretem az ún. "horgolj és kussolj" technikát.

-Szia! Tudod, észrevettem valami érdekeset a cipődön.

-Micsodát? (Ilyenkor általában tágra nyílik a szeme, lenéz a cipőre, majd vissza rám.)

- Á mindegy, én XY vagyok. Téged, hogy hívnak?

Meg fog őrülni a kíváncsiságtól, hogy mi a fenét vettem észre rajta és ez azért jó, mert ettől kezdve ő akar beszélni velem, sokkal jobban, mint én vele. :D

2012. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na valami ilyesmikre gondoltam .
2012. szept. 10. 19:24
 9/10 Hunter92 ***** válasza:
De hozzátenném, hogy az első hozzászóló tényleg k*rva jót mondott. Én pl. biztos, hogy be fogom játszani. :D
2012. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy lúzer lehetsz, ha a legjobb szövegeket sem értékeled és egy komplett szituáció leírásával kell a szádba rágni mindent...
2012. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!