Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt nyaralás alatt ( akit a hotelben láttam)?

Figyelt kérdés

19/F


Most nyaralok és egy hotelbe látok egy lányt de mindig csak vacsoránál vayg reggeliné de csak ő van az anyukájával és mindig vele van...Nem tudom hogy hogy tudnék vele beszélgetni.


Amúgy szerintem bejövök neki mert mikor látom akkor ő is rám néz de elkapja mindig a fejét mintha nem is engem nézett volna de utána újra rám néz, megigazítja a haját stb... ezt lehet érezni.

És mit mondjak neki? elég szégyellősnek tűnik.


2-3 évvel lehet nálam fiatalabb.


Így hogy az anyukájával van nem tudom hogy hogy közeledhetnék.Vagy egyáltalán mit mondjak neki.

Kerestem őt napközben is de sose látom.


Mit tegyek nagyon tetszik de nem vagyok egy nagy leszólítós fiú?


2012. aug. 28. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és találj ki valami indokot, mindenképpen próbálkozni kell!
2012. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pl.:

Szia, Zebulon vagyok! Én nem gyakran nyaralok, itt de tetszik ez a hely, neked mi a véleményed róla?

.

.

S honnan jöttetek?

.

.

Voltatok már a strandon/múzeumban/vidámparkban/swingerklubban??? S milyen volt?

.

.

Mit szólnál ha fagyiznánk egyet? Gyere meghívlak!

.

.

.

(a többi talán már menni fog)

2012. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Kizárt, hogy mindig az anyukájával legyen, abban a pillanatban amint meglátod, hogy nincs vele simán menj oda hozzá (persze úgy, mintha tök véletlen járnál arra), totál általános kérdéseket feltehetsz, pl: hogy tetszik a hely, ha kiránduláson/nyaraláson vagytok, akkor hogy merre szoktak járni abban az adott városban stb. Aztán ha vevő a dologra akkor úgyis megy gördülékenyen a dolog :)
2012. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit mondtak, vagy ha nem, akkor,, akkor jöhet a vízipisztoly! és szétlövöd őt amikor mondjuk éjszaka mennek a szobájukba valószínűleg lefeküdni.
2012. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!