Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúkhoz lenne pár kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz lenne pár kérdésem így lányként. (lent)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel együtt járunk zeneirodalomra. Olyan 3 hónapja tetszett meg amikor évzáron megláttam és beszéltünk pár szót hogy hányast kapott meg hogy hányszor hiányzott.. tudom nem nagy beszélgetés de kezdetnek jó.:):P és ma amikor megtudtam együtt járunk zeneirodalomra teljesen izgalomba jöttem. köszöntem és kettővel mellém ült. Először csak néztem (elég sokszor és sokáig) aztán maikor nem néztem rá néha néha rám nézett és volt olyan is hogy épp egyszerre néztünk egymásra, ilyenkor minid elkaptuk a tekintetünket.. és a semmibe néztünk mind a ketten. Utána amikor már eltelt az óra nagy része egyszer azon kapom magam hogy megint nézem de amikor észrevettem már ő is nézett engem és elkezdett mosolyogni és bólogatni, visszamosolyogtam. Ezt kb 3× egymás után.. de csak velem. Aztán voltak vicces beszólásai és nevettem rajta (sokszor volt amikor CSAK én de csak természetesen). Utána néztem a lábát, észrevette és lehajolt hogy a szemembe nézzen és észre vegyem hogy észrevett aztán elkezdett nézni csak nézett (mintha farkasszemet néznénk)mosolygott én is mosolyogtam és utána meg olyan farkasszemesdit játszottunk és mind a ketten nevettünk (kuncogtunk) utána zavarba jött és utána másokkal is csinálta szerintem csak szerintem azért mert nem akarta hogy azt higgyem tetszem neki.. nem tudom de amikor másokkal csinálta akkor mindig vissza vissza pillantott rám. Amikor vége lett az órának akkor megvárt "feltűnés nélkül" és kiengedett az ajtón és engem nézett.:)


Az első kérdésem az lenne: Mire véljem ezt? Tetszem neki? Tudom személyiségtől függ.. és azt is hogy ha megkérdezem akkor biztos tudni fogom. De FIÚK szerintetek tetszem neki?

A második kérdés: Tudom hogy a fiúnak kell kezdenie de "Ha tétlenül ülsz év várod a csodát ne számíts sokra, menj és tegyél érte valamit". Ha ugyanakkor megyünk haza és egyedül megy (ami 100%) és leszólítom hogy: Szia! Tudom biciklivel vagy de amíg ugyanarra megyünk addig mehetek veled?

és ő azt mondja: Igen persze. De amúgy miért?

és erre azt mondanám hogy: Csak úgy... szeretnék veled beszélgetni.

Az jó? nem nyomulós? És a kérésem hogy ha nem jó javítsátok ki vagy írjatok mást.

A harmadik kérdésem:

Ha titeket leszólítana egy lány akit ismersz látásról meg beszéltél már vele akkor mit válaszolnál arra a kérdésére hogy mehet-e veled?!


Ha mindre nem tudtok legalább az 1.-re válaszoljatok és minél többen légyszíves.:)

Köszönöm előre is.:)


14/L



2012. szept. 10. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj de Mutterkám megmondta h nem válaszolhatok kiskorúak kérdéseire. Ne haragudj még 1x!
2012. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor miért válaszoltál?:O:D
2012. szept. 10. 21:38
 3/15 anonim ***** válasza:
mert Muterkám mindig azt tanította, hogy attól h nem tudsz valakinek segíteni, attól még szólj hozzá légy kedves és közöld vele h ne reménykedjen benned.
2012. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akkor menjünk szépen sorban a kérdéseken:

1. "Mire véld ezt?" -Nem túl nehéz kitalálni. Nem ismerlek se Téged se a srácot személyesen, de általában azzal szemez az ember, aki szimpatikus neki.

2. "Tetszem neki?" -Több, mint valószínű... ;)

3. "De FIÚK szerintetek tetszem neki?" -IGEN! de ez mintha már lett volna.

4. "Az jó?" - Szerintem ha Te is tetszel neki, akkor nem hiszem, h megkérdezné, h miért. Legalábbis én nem tenném. Amúgy korrekt.

5. "Nem nyomulós?" -Ez nagyrészt függ attól is, hogy hogyan és milyen körülmények között mondod ezt.

6. "Ha titeket...?" -Igent mondanék. Bár ezzel kapcsolatban messze menő következtetéseket ne vonj le! Kevés az olyan fiú, aki élből azt mondja egy lánynak, h "felejtsd el, hagy a fenébe!" Ezek inkább kerülik később a lány társaságát és tévedésből sem próbálnak olyan szituációt kialakítani, amikor kettesben maradhatnak. Bár Téged ez a veszély valószínűleg nem fenyeget, ugyanis nem hiszem, hogy véletlenül szemeztetek...


Remélem, tudtam segíteni. Hajrá ;)

2012. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm..:D és sokan mondták hogy töbször felteszem ugyan azt a kérdést..ezért bocsánat.:) köszönöm.:)
2012. szept. 10. 22:04
 6/15 anonim ***** válasza:

jah feltehetőleg..

szerintem tetszel neki .

nem fogja mondani hogy miért... menj vele haza...

nem nyomulós. ..

azt válaszolnám: ha szeretnél akkor gyere.

2012. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hova jársz zeneiskolába? Melyik városba?
2012. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
elősször te mond meg ha tze is jársz..:D mert ha te vagy az akkor én korházba kerülök xD:D
2012. szept. 10. 22:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Ok, én Bp, II. ker. Te? :-)
2012. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
berénybe :D akkor nem te vagy jó..:D
2012. szept. 10. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!