Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmondjam-e neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam-e neki?

Figyelt kérdés

szoval : van egy fiu aki nagyon tetszik es szivesen lennek a baratnoje... de mivel ez lenne szamomra az elso csokom, izgulok hogy nem jol sikerul majd. szerintetek elmondjam neki hogy nekem ez lenne az elso... es igy megertobb lesz ha elsonek nem lessz valami jo?

16/L



2012. szept. 11. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hát..szerintem nem mond el, és nem hiszem h rosszul fog sikerülni...esetleg olvass kicsit utánna:)
2012. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves a srác?
2012. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszi Stefania

a srac 17 mult

2012. szept. 11. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Ne izgulj én is ugyanebbe a szituba voltam! Nekem is augusztusba volt az első csókom ,azt hittem leszek 40 éves mire merek csókolózni xdd De nem! Sokszor próbált lekapni, de mindig elhúztam a fejem. Aztán végre sikerült neki, elég fura volt azt hittem tök béna vagyok, de neki tetszett..most már aktívan nyomjuk. Ja és szerintem a csók után mondd meg neki hogy 'ő volt neked az első, lehet egy picit béna voltál' :DD a F/17 én 16 :))

Sok sikert :)))

2012. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyo koszonom sze'pen... (oszinten csak a nyelves csoktol "fe'lek")
2012. szept. 11. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jön magától!:P A fiú irányít :))
2012. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!