Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek neki ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GTFO80 kérdése:

Mit vegyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Sziasztok 1 lány ismerősömnek aki nagyon tettszik születésnapja lesz elég rég óta ismerjük egymást(2-3 év) és nemtudom hogy mit vehetnék neki születésnapjára először virágra gondoltam de hát nemis tudom... mit javasoltok ?

(értelmes választ légyszi)


2012. szept. 12. 16:21
 1/2 anonim válasza:
Attol fugg hany eves a csaj.....?
2012. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiú vagy ?

Pólót, csokit, virágot, olyan apróságot aminek tudod, hogy örülni fog,kiállítás(pl. láthatatlan kiállítás) vagy színházjegyet és akkor együtt eltudtok menni, közös emlékre hajazó ajándék, közös kép, könyv annyi mindent lehet ajándékba venni.. vagy hívd meg kajálni, de az a baj, hogy nem tudom milyen a viszonyotok, mit akarsz elérni az ajándékkal stb.

remélem azért segítettem.

17L

2012. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!