Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem engem választott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engem választott, de mégis érdeklem! Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
A lány egy másik fiút választott, amikor elmondta, hogy nem tudja viszonozni az érzelmeket, akkor másnap kérdezte, hogy hogy vagyok, meg hogy tök aranyos fiú vagyok, miért nem hamarabb ismerkedtünk meg, meg ehhez hasonló dolgokat! Akkor ez most mégis mit jelent?
2012. szept. 13. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy ha a másikkal nem jön össze, akkor te még itt vagy tartaléknak.
2012. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha a másik sráccal nem jön össze a dolog, akkor jó leszel Te is. Tudod...ha ló nincs, jó a szamár is!
2012. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
100%
nem akarta, hogy rosszul érezd magad ennyi. De max egy cuki aranyos BARÁTOT lát benned.
2012. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Több vasat szeretne a tűzben tartani.
2012. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
tartalék vagy neki ..
2012. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem ezt a lány, és őszintén megmondom, hogy én bízok benne, hogy még lehet belőle valami, félre értés ne essék, nem azt akarom, hogy most haggya ott a barátját, mert ha vele boldog akkor én "örülök" neki. De ha megint egy pofont kapna az élettől, mert az előző barátja miatt már kapott. Szóval akkor ott leszek neki, én azért még várol egy kicsit, és bízok!
2012. szept. 13. 20:41
 7/8 ASOT ***** válasza:

te reménykedsz benne, nem bízol ! és az más.


De mondani szokás h a remény hal meg utoljára.


mi véleményt adunk de ha te elszúrsz valamit a saját károdra, akkor majd saját magad megtapasztalod. Saját kárán tanul az ember leginkább.

2012. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asd980430 válasza:
Nagyjából egy cipőben járunk :/
2013. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!