Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Koraszülött voltam és mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koraszülött voltam és mai napig van egy kis "járáshibám" vagy ha úgy tetszik enyhén mozgássérült vagyok. Van olyan lány aki így is elfogadna? (többi lent)

Figyelt kérdés
Koraszülött voltam,több műtéten átestem,az egész gyerekkorom azzal telt el,hogy rendbe jöjjek.Mára már csak nagyon kicsit lehet észre venni,hogy valami nem stimmel velem.Valaki elsőre,valaki csak második alkalommal,de előbb-utóbb mindenki.Nem tudom pontosan megfogalmazni,hogy miben tér el a járásom,de talán olyan mintha egy kicsit sántítanék vagy "darabosan" mennék.Amíg nem műtöttek meg gyerekkoromban lábujjhegyen tudtam csak járni.Mondanom se kell,hogy talán az eddigi életem miatt kicsit zárkózott és visszahúzódó lettem,nehezebben jövök ki az olyan kortársaimmal akik nem komolyabbak és magamat is egy kicsit különcnek tartom.Nem olyan vészesen,de néha úgy érzem,hogy emiatt sokszor nem jövök ki a nagyon "átlag" emberekkel.Valahogy úgy érzem,hogy senki se tud igazán elfogadni..Volt már barátnőm,de ő nem is vállalt fel a barátai előtt se,úgy éreztem,hogy "cikinek" tartott engem.Kicsit gyerekes arcom van csak 168cm vagyok,állítólag egyesek szerint jól nézek ki és nem értik miért vagyok ilyen gátlásos és miért nincs senkim..Szóval a kérdés adott..Van olyan lány aki hasonló helyzetben van vagy esetleg így is el tudna fogadni? 18/F

2012. szept. 13. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Futni-focizni stb tudsz?
2012. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnálak fogadni. Nincs ezzel semmi baj.
2012. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül te nem tudod elfogadni magad. Szerencsére lassan kinövöd a tinip*csák korosztályát, utána könnyebb lesz értelmes lányt találni. Ne félj!
2012. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha más defekted nincs rendben vagy
2012. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamóca.. ***** válasza:
100%
ez az én általánosításom ugyan, de úgy vettem észre hogy a legtöbb ember aki ilyesmin esett át "nyomorékként" viselkedik. úgy értem, hogy mintha elkönyvelnék magukat másnak, és onnantól igazi szemüveges, inges-mellényes, zoknis-szandálos lúzert csinálnak magukból. na, az baj. viszont ha ettől normálisan élsz, és nincs az arcodra írva a mártirkodás sem, akkor szerintem nem lehet baj. a leírásod alapján egyáltalán nem taszító.
2012. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1-es: persze,gyakorlatilag mindent tudok,futni is csak azt is egy kicsit trappolva,de ugyanolyan tempóban mint mások,bár a labda játékokat utálom...De nagyon jól síelek és imádok biciklizni,úszni stb.
2012. szept. 13. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár fiú vagyok, de azt mondom nem gáz :) elmondom miért: egyetemen egyik cimborám is biceg kicsit, furán jár, valami probléma van a lábával. De nemrég vette el a barátnőjét :)

Nincs semmi baj, csak ne legyél zárkózott...hidd el én is zárkózott voltam sokáig, de le lehet küzdeni, és akkor már max pár visszautasítás után megütöd a főnyereményt :)

2012. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, korán születtem én is...és az egyik szememre nem látok, és beszédhibám is van, valószinűleg emiatt, mert rengeteg beszédtanárnál voltam már és nem segitett. Van aki elfogad ilyennek van aki nem. De nekem kell ezzel együtt élnem nem másnak. Akinek ezzel valami gondja van, nem kell elviselni engem.

És igen lesz nem is egy olyan lány aki elfog fogadni és szeretni fog olyannak amilyen vagy.

2012. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szamóca:

Nem próbálok máshogyan élni,öltözködésem meg minden egyéb teljesen átlagos,csupán nem olyan az élet felfogásom mint a többi tizenévesnek,hogy bulizzuk át az életet és "egyszer élünk",piáljunk és hú de menők vagyunk...Viszont lelkileg lehet,hogy tényleg kissé "nyomorék" lettem mivel nem ez az egyetlen problémám volt gyerekkoromban.Bár utóbbit is próbálom legyőzni,egy éve már egészen kezd megjönni az önbizalmam.. :D

2012. szept. 13. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Hú, ha én csak bicegnék. Ehelyett elképesztően ocsmány vagyok. Na az gáz. A járásprobléma nem gond, láttam én már modell alkatú nőket olyanokkal, akik egész életükben bottal járnak.
2012. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!