Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi ismerkedéshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi ismerkedéshez tippeket várok. Nincs kettőnk között munkakapcsolat, de nagyon tetszik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A sztori nem egyszerű. EGy nagy cégnél dolgozom, ahol van egy lány, aki nagyon tetszik, már lassan 2 éve. Nekem folyamatosan vannak barátnőim, így igazán sose határoztam el magam, hogy ő lesz a következő. Mindig csak úgy játszadoztam a gondolattal, de egyszerűen mindegy ki épp az aktuális barátnőm, időröl időre rámjön, hogy nekem ez a lány kell, és egy idilli párkapcsolatról fantáziálok vele. Így most is előjött az idő, hogy lépni fogok.


26 éves vagyok, túl vagyok már egy 6 éves kapcsolaton, és elég sok rövidebben is. Ezt csak azért írom, hogy ne az legyen az autómatikus válasz, hogy ronda vagyok, nincs esélyem nála. Biztos vannak nálam szebb, erősebb, szerencsésebb fiúk is, de a lehetőségeimhez mérten próbálok igényes lenni, és sokat foglalkozom a külsőmmel, öltözködésemmel.


Szóval egy cégnél dolgozunk az említett leányzóval, de hatalms cég lévén, nem is egy épületben, illetve semmi féle munkakapcsolat nincs közöttünk. Egyszerűen csak az étteremben szoktam látni, ahova mindig a munkatárs barátnőivel jár el, így az ottani komolyabb ismerkedés kizárva, nem fogok egy egész lánycsapathoz (3-10 fő) odamenni ismerkedni.

Igaziból már ismerem a lányt. Beszéltünk többször is. Egy időben próbáltam keresni a társaságát, de valamiért nem alakult ki egy olyan beszélgetés sem, hogy elhívhassam bárhova is munka után, mert mindig olyan kínos szituációba torkollott az egész, hogy pár kérdés után továbbáltam, mert amolyan egyirányú volt az egész kommunikáció. Leginkább azért, mert én érdkelődtem utána, ő csak a kötelező válaszokat adta.


Mivel sok korunkbeli gyakornok van a cégnél, akikkel együtt jár ebédelni, gondolom megvan a véleményük az összes fiúról a vállalaton belül, ezzel sem akarom őt kellemetlen helyzetbe hozni, hogy folyamatosan rajta lógok. Meg igaziból saját magamat se szeretném halomba égetni.

Az utolsó céges bulin "bátor" állapotban meghívtam koktélozni, aminek pár mondat után vége lett, mert egy arra járó munkatársat gyorsan felkeresett, hogy ő bizony beszélni akar vele munka ügyben. Vettem a lapot, még be se fejezte a mondatot, már ott se voltam.


Szóval nem áll túl jól a szénám. Ezt a bulis bravúrt magyarázhatjuk azzal, hogy egyszer pont együtt végeztünk, és sétáltunk ki a cégből. Egész kerek beszélgetés kezdett kialakulni, de mivel ő a buszhoz sietett, én meg egy másik tömegközlekedési eszközhöz, így gyorsan leráztam egy olyan kérdéssel, hogy melyik busszal megy? A válasz után, ami az volt, hogy neki mindegyik busz jó, mondtam, hogy igaziból mindegy is, mert én úgy sem busszal megyek, majd elköszöntem. Tudom, ez elég tapló volt, de rohantam edzésre, és már így is futnom kellett a vonathoz.

Utána azon filóztam, hogy vajon ez a mindegyik busz jó neki válasz mit jelenthetett az ő olvasatában: Az első buszra felszáll ami jön, hogy meglógjon előlem, vagy hogy ha esetleg busszal mennék, akkor ő is eljön azzal? (ekkor még nem tudta hogy én nem buszozom).


Szóval a lényeg, hogy egyszer én voltam vele kicsit bunkó, egyszer ő velem. Így hát kb. egál. PErsze azt sem tudhatjuk, hogy a céges bulin azért rázott-e le, mert éppen volt-e aktuálisan valakije. Jó pár hónap eltelt azóta.


SZerintetek mit tegyek? Kb. most úgy vagyunk egymással, hogy ha összefutunk valahol, akkor köszönünk egymásnak, de ha társaságban vagyunk, vagy nagy a tömeg, akkor inkább az eddigi kínos helyzetek miatt direkt nem vesszük észre a másikat, nem nézünk az irányába, stb.


Tudom hol az irodája. Mit gondoltok, egyszer csak kopogjak be, hogy: "Szia! Tudom, hogy nem vagyunk túl jóba, de szívesen megismernélek, mit szólnál, ha munka után egyik nap meginnánk valamit?" Levélben ilyet nem írok, pláne nem a céges levelezésben, az kizárólag a munkára van, nem pedig ismerkedési célokból. Fordított esetben én sem örülnék neki.


Van valami ötletetek? Aki már volt hasonló helyzetben, elláthatna pár munkahelyi ismerkedéssel kapcsolatos jótanáccsal. A lényeg, hogy érezzétek, hogy se munkakapcsolat nincs közöttünk, se véletlen nem futunk össze a cégnél, mert több 10 épület van, mindenkinek mindig másmerre van dolga.


Igen-igen. Jogosan merül fel bennetek a kérdés, hogy ha már sok kapcsolatom volt, miért bénázom. Valahogy az ilyen esetekben, amikor nagyon tetszik valaki, és nem hirtelen fellángolás, akkor egyszerűen teljesen összezavarodom, és az amúgy jó helyzeteket is könnyen elszúrom, de ez a szép ebben:P

A lány egyébként nem kihívó stílusú, elegánsan öltözködik, és eddig akárhányszor beszéltem vele, teljesen félénk volt. Kicsit olyan érzés, mintha nem lenne elég önbizalma. Igaziból ezzel csak magamat nyugtatom, de lehet, hogy ő is azért volt olyan béna a beszélgetés kezdeményezéseimnél, mert nagyon izgult?


Nem a tiniket akarom lenézni, de ha lehet inkább az 20-30 közötti korosztály válaszaira lennék kiváncsi.

Előre is köszi a segítséget!


2012. szept. 13. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A franc, pedig volt egy tippem hogy hátha a Richternél dolgozol, de ott csak a busz jár c :/


Egyébként én a legegyszerűbbnek ezt a odamész az irodájához dolgot tartom. Pont jó, mondjuk szerintem azt elfelejtheted, hogy "tudom hogy nem vagyunk olyan jóban" NEM, csak határozottan ez tök felesleges mellé beszélés. Ilyen sugar coating. Amúgy se lenne különösebb okod ezt feltételezni hogy nem vagytok jobban. Az ilyen kis apróságokkal hogy "jaa nem érted? Hát tudod egyszer elrohantam amikor kérdeztem neked melyik busz jó. JAA tényleg már el is felejtettem, de most hogy mondod tök bunkó vagy..." főleg mikor volt ez, mert ha ez is pl több mint egy hónapja akkor főleg aszság ilyenen rágódni, illetve hát gondolni rá.


Szóval nyugodtan odamehetsz szerintem, ebbe nincs semmi ciki vagy gáz. Szeretnél vele megismerkedni, ez pont elég indok, nem kell kamu ürügy. Talán még örülni is fog neki hogy huhu valaki meg akar ismerni. És aztán elmondod neki őszintén mit akarsz, úgyis az a legfairabb,

2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


szerintem az lenne egy jobb megoldás, ha tudod hol dolgozik, beteszel az ajtaja alá egy kis cetlit, hogy ki vagy és szeretnél meginni vele valamit, hely, időpont. Akkor vagy igen, vagy nem a válasz, ha nem, akkor tudod, hogy nem akar tőled semmit/barátja van, s nem akar neked adni egy esélyt sem. Ha igen, akkor ott lesz, és kezdődhet a randi...:) Legyél határozott, ne adj neki olyan válaszadási lehetőséget, hogy "talán, majd, esetleg".

Akkor csempészd be a cetlit amikor tudod hogy nincs ott.

Esetleg egy közös barátnak oda is adhatod egy kis borítékban, ha tudod hogy az illető egy épületben, folyosón stb. van vele és jóban vannak.


A másik, hogy odamész hozzá ebéd közben, hogy tudnátok-e egy pár szó váltani ebéd után. És akkor rákérdezel erre ami a cetlisnél mondtam.


Harmadik, hogy felhívod telefonon.


Negyedik, facebook. Ha rajta vagytok mindketten. Bár ez a netes megoldás sosem a legjobb.


Nekem nincs ilyen tapasztalatom de gondoltam pár tipp talán segít.


26/L

2012. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja az utolsó bekezdés alatt valahogy át is siklottam, de igazából mind1. Szóval ahogy mondtad bénázol, hát igen tehát amit mondtam ez a tudom hogy nem vagyunk jóban neeem! nem! és nem. Full felesleges, és kicsit olyan töketlen feelingje van, ha lenne rá valami nyomosabb okod mint ez az állítólagos bunkózás egymással akkor még esetleg.


De még akkor se feltétlen, csak lazán meg határozottan, nem térdig lógó pólóban meg aranylánc, csak szia hablablabla. SZóval határozottan neked azt kell mutatnod hogy téged érdekel, meg szeretnéd megismerni, most ez hogy nem vagyunk jóban ez nem pont erre vall.


Én is volt hogy elakartam hívni egy lányt egy tánc bulira, és mondtam mit akarok írni mert személyesen már nem volt időm elérni, és akkor ilyesmi volt hogy áá már nem emlékszem. De mind1 és mondták hogy nee, hanem eleve úgy kell hogy "Ugye nincs programod péntekre mert én már szerveztem egyet :D". Valami ilyesmi volt, hogy eleve úgy kell mondani.


Szóval meg van ennek a módja, persze nem erőszakosnak kell lenni, PÉNTEKEN EKKOR ITT, MEGYÜNK IDE ODA :@:@!,., De ez simán jó, max azt mondja hogy nem és akkor ennyi.


A lányok úgyis szeretik ezt, inkább jobban mint kevésbé :), aztán meg ha ő mondjuk tényleg szerény úgy még jobb te lehetsz mr határozott csávó. Ez pont tökéletes is, irodájánál semmi zavaró tényező nem lesz, nincs stressz, perfect.

2012. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na látod, 26/lő is jól mondja, nem kell talán meg stb.


Egyébkéént één a személyes variációt preferálom, a cetli helyet.

2012. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!