Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagálnád le ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnád le ezt?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy ezt sokan abszurdnak fogják majd tartani, és UNDORÍTÓNAK!


Volt egy fiú, aki tetszett, de múlt hétvégén összejöttünk páran, és mivel nem százas, "poénból" belef*sott egy reklámszatyorba. Mi mondtuk neki, mert azt hittük, hogy úgyse teszi meg... De megtette, és elkezdett vele kergetni, és kaptam belőle egy adagot!

Már régóta tetszik, de ezzel így mit kezdjek?

17/l


2012. szept. 13. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Komment huszáááááár :D :D :D
2012. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is jót röhögtem már bocsi. :'D Másodszor: ti kértétek rá, hát örülj annak, hogy ilyen faszagyerek. De ha hasonló esetek még elő fognak fordulni, akkor én elhagynám az tuti.
2012. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csináld meg vele ugyan ezt :D
2012. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jo eg...


Hat nagy forma a srac az tuti :D

2012. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pfff... az komoly. Hát na... nem hangeber.

Régebben én is hasonló voltam, csak épp mással húztak. Sokat bicóztunk és mikor találtunk egy új helyet, mondták, hogy úgyse mered beadni onnan ezt, meg azt a figurát. Hát nekem se kellett kétszer mondani. Ha nem haltam meg, akkor jöttek a többiek is ugrálni.

De legalább előttetek csinálta? :D vagy szerzett valahonnan kutyaszart és megkínálta egy kis vízzel? :D


Hogy mit kezdjél vele?

Hát ha elfogadod így, akkor hajrá, ha nem, akkor meg hagyjad. Gondolom elég fiatalok vagytok még, ő pedig produkálta magát. Majd kinövi... vagy ki tudja :D

2012. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megérdemelted,ilyen pasik kellenek nektek
2012. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazán bensőséges egy kapcsolatnak indul.....
2012. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát az adagot kidobnám...

a többi részletkérdés, mert fhuj jaj undorító kaki mitképzelez,természetesen. de a társaságotok kérte, hát ő tényleg nem hangember te viszont igen. ne rökönyödj emg rajta ha mondani tudtad neki hogy tegye meg:)

2012. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon régi néphagyomány, hogy a kiválasztottunkat megjelöljük vizeletünkkel, és/vagy székletünkkel, és most ennek lettél alanya! Mostantól gyakorlatilag egy párnak vagytok tekinthetők! Megcsókolhatjátok egymást!
2012. szept. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki ennyire degenerált, és antiszociális, azzal én nem foglalkoznék, még haveri szinten sem!

Egy szódás palackkal spriccelni poén.

Fogadásból sózott italt inni szintén.

De nyilvánosan szarni, és utána még kergetni vele másokat, az undorító, gusztustalan, és messze kimeríti a jó erkölcs fogalmát.

Vajon büszkén mutogatnád, és büszkén mesélnéd el a barátnőidnek, na meg a szüleidnek, hogy ő az a srác, aki nyilvánosan szart, és utána megdobott vele?

Felvállalnád, hogy hú de romantikus volt, és emiatt ott, azonnal beleszerettem?

Ha igen, legyetek boldogok; ha nem, akkor gondolkozz el rajta, hogy volna-e értelme.

A döntés a tiéd, de viseld a következményeit a jövőben!

2012. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!