Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Te hogy reagálnád le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy reagálnád le ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Pár hete volt az esküvőnk és volt egy barátunk, aki még a meghívásnál (esküvő előtt fél évvel) közölte, hogy eljön mindenképpen. Mi megkérdeztük őt is, mint mindenki mást, hogy hozna-e valakit magával vagy nem?!Ő azt mondta akkor friss szakításnál, hogy biztos, hogy nem.

Amikor írtuk össze utolsó 2 hónapban a vendéglistát és z ültetési rendet, akkor is rákérdeztünk mindenkire hogy jön -e és ha igen, akkor hoz-e valakit még magával? Igaz, mi attól féltünk, hogy a 32 egyedülálló barátunk/barátnőnk mind hozni fogja a + 1-ket.. tehát az már nem 1-2 ember lett volna, hanem +32.. és új étteremmel, etc, mert annyian nem fértünk volna be.

Végül 5 + emberke volt, de ők is vacsora után leléptek egyből.. egyébként szerintem ez iszonyat bunkó volt!


Szóval .. az esküvőnk napján felhívott ez a barátunk, hogy hányra kell menniük és hogy valamelyik rokonunkhoz beférnek-e még?! Kérdeztem, hogy kikkel jön, melyik barátainkkal?! Erre mondta, hogy ő a barátnőjével jön.

Mondtam neki, hogy ne viccelj már, végig azt mondtad, hogy nem hozol senkit, mi így is számoltunk. Majd közölte, hogy ő akkor is hozza a barátnőjét.

A szertartás után a baráti körünk mondta neki, hogy miért nem érti meg, hogy előbb kellett volna szólnia, stb.., de a lány állítólag (nekem is mesélték) végig nyivákolt neki, hogy akkor ő se mehet, mert biztos megcsalná és hogy nehogy már neki ez az esküvő többet jelentsen neki, mint ő (barátnője!)!!!


Végül a párom mondta, hogy akkor jöjjön el, majd megkérdi a pincéreket, hogyan tudja a 8 személyes körasztalokhoz beültetni a lányt.

Amikor az étterembe értük, megkértük a pincéreket, hogy rakjanak ki az asztalhoz még egy terítéket. Ők meg közölték, hogy így is tele van az asztal. A lány annyira rinyált, hogy mondtam már idegesen a pincéreknek és mindenkinek, hogy üljenek le, próbáljuk ki, hogy férnek el.

Természetesen mindenki nyomorgott és egy gombostűt nem lehetett ledobni az asztalra, nem hogy az ételt felszolgálni..

Ezek után mondták a pincérek, hogy megterítenek a tánctér melletti asztalon, ahová majd az éjféli vacsora fog menni.

A vőfély e közben pedig elkezdte a műsort csinálni. Így a lány egyedül ült le a tánctérnél, a barátunk pedig nem ment oda hozzá a vacsora alatt.


Nagyon kellemetlen volt ez az egész a számomra. Mindenki azt kérdezte, hogy ennyire utáljuk a lányt, hogy nem ültettük sehova csak külön? Mire mindenkinek magyarázkodhattunk, hogy meghívatta magát és elmeséltük az esetet. Az öregebbek fel voltak háborodva, az én idegeim pedig már nem sokáig bírták.


Véget ért a vacsora és pár perccel rá odajött ez a pár hozzánk és a lány közölte hangosan, hogy mit képzelünk mi magunkról, hogy odaültettük és hogy legalább a vacsora finom volt. Majd közölte, hogy inkább lelép, de nem fizet, mert ő nem kért semmit.

Köpni-nyelni nem tudtam. A barátunk meg ment utána.. amikor észhez tértem, mondtam az ajtófele menet, hogy felpofozom.. mit képzel magáról?! De rájöttem, hogy nincs értelme lesüllyedni az ő szintjére.


A barátunk annyit nem mondott még, hogy bocsi vagy ilyesmi.

Mindennap látjuk, mert egy házban lakunk (10 emeletes). Köszön és jó pofizik, de az esküvőről egy mukkot se szól.


2012. máj. 4. 12:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez így elég érdekes.Ha már kiszorult a csaj az asztaltól,akkor ahol ő ült,2terítéket kellett volna odatenni,és legalább a barátjával ült volna kettesben.Az tuti,hogy a csaj helyében én biztos hazamentem volna,nem ültem volna egyedül a vacsora alatt:)Végül is a barát hibázott hogy nem szólt előtte,de az se százas hogy nem ment oda a csajhoz,és elnézte hogy egyedül ül..:D
2012. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Na, ezért fogom én csakis kizárólag az igaz barátaimat elhívni, akik összesen 5-en vannak (plusz a párjaik).

Mindenféle hülye ismerős, haver pedig maradjon csak otthon.


Tényleg bunkóság volt tőle, de pár hetes araként engem abszolút nem érdekelne ez az egész. ;)

2012. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem százas se a lány,se a barátotok.
2012. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Remélem ez a két drága jó ember nem szúrta el nagyon életed legszebb napját. Jól tetted, hogy nem süllyedtél le a csaj szintjére. Nálunk ha ilyen történt volna, akkor apukám és a nagybátyáim elintézték volna csendesen velük a dolgot 4 fal között (nyugi nem a maffia vagyunk), de viccet félretéve nem neked kellett volna magyarázkodni és rosszul érezni magad. A barátotok is ritka bunkó volt, csak úgy megjegyzem. Próbálj az esküvőből csak a szépre emlékezni! :)
2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez egy vicc! Hogy ez a nőszemély mit képzelt! Ezek után az állítólagos baráttal sem állnék szóba soha többé, az biztos. Nem elég, hogy elhozta azt a fúriát, de még elnézést sem kért azért, amit rendezett.
2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A pincérek megkérdezték, hogy hány terítéket rakjanak fel. Én mondtam, hogy minimum kettőt. Végül 4-t raktak oda.

A srác pedig mondta a lánynak, hogy most már üljön le a helyére, mert kezdődik a vacsora.

A lány kérdezte tőle, hogy nem ül oda hozzá?! De a srác azt válaszolta, hogy neki itt a helye és mutatott az ültetőkártyájára..


Tiszta vicc.. egyébként én csak annyit mondok a srácnak, ha látom, hogy Szia. Nem állok le vele. Ha kérdez, röviden válaszolok. Emiatt a napokban megkaptam egyik közös ismerősünktől, hogy a srác szerint mióta asszony lettem, fent hordom az orromat.. pedig inkább a konyhában kellene lennem. Ott a helyem..

2012. máj. 4. 12:45
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"Emiatt a napokban megkaptam egyik közös ismerősünktől, hogy a srác szerint mióta asszony lettem, fent hordom az orromat.. pedig inkább a konyhában kellene lennem. Ott a helyem.."


Komolyan, irigyellek, hogy ennyire úrinő tudsz maradni ilyen beszólások mellett, de komolyan! :) Én már ha akkor a lagzin nem is, de ha összefutok vele, olyat levertem volna neki, hogy tudná, az asszony, amellett, hogy a konyhában a helye, ütni is tud.

2012. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem verekszem .. mióta anya vagyok példát kell mutatnom.

Igaz, még pár hónapos, de most fejlődik a legjobban.


Párom mondta tegnap, hogy ha legközelebb összefut vele, akkor majd elbeszélget a csökkentett módú agyával. Neki se tetszett, amit meséltem neki.

És megkért, hogy többet ne beszéljek vele. Háááát .. nem sok kedvem lenne hozzá!

2012. máj. 4. 12:56
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is most lesz az esküvőnk és félek egy csomó dologtól,hogy nem lesz elég a kaja,valaki nem fogja magát jól érezni,hogy mindenkinek jó helyel lesz,jól írtuk-e össze az ültetést.De úgy vagyok vele,hogy mivel vendéglátós családból származom,így tudom,hogy akiket megbíztunk profik és mindent meg fognak tenni,hogy ne legyen gond a szervezéssel az étteremben.Elég pancser hozzállás volt az étteremtől,hogy így oldották meg a plusz egy fő elhelyezését.Ezt nem így szokták. Menyasszonyként pedig nem bírtam volna úgy végigülni a vacsorát,hogy valaki gyakorlatilag szamárpadban ül,kirekesztve.Egy dolog,hogy nem számítottunk rá és más dolog,hogy megalázottan kapott egy tányért a sarokban.
2012. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
ááááááááááá, ez nagyon durva. én azt sem értem, hogy egy vadidegen ember, aki bepofátlankodik egy vadidegen ember esküvőjére, hogy jön ahhoz, hogy kritizáljon???? az ilyet úgy pofán b.nám...
2012. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!