Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire szánalmas? ://

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik az egyik fiú az osztályból, de képtelen vagyok közeledni hozzá. Illetve minden egyes szökőévben rám jön a bátorságroham, amikor hősiesen mellélépek, hogy beszélgessek vele, de egy értelmes mondatot nem bírok kinyögni. Egyébként nem tudom, hogy tetszek-e neki, mindenesetre mostanában egyre többször veszem észre azt, hogy a közelemben van. Bár az is megeshet, hogy csak beképzelem az egészet... Amikor pedig odajön hozzám kérdezni valamit, akkor is totál zavarba jövök, és vagy nem tudok megszólalni, vagy valami bődületesen hülyeséget mondok.

Egyáltalán hogy vegyek erőt magamon, hogy oda merjek menni hozzá? (Igen, tudom, hogy iszonyatosan szánalmasan hangzik.)

A külsőmmel nincs nagy gond, nagyjából rendben van. Viszont a beszéddel akad egy kis gondom. Vagyis inkább a hanglejtéssel. Legalábbis amikor kérdezek tőle valamit, olyan érzésem van, mintha valami cégnek a vezére lennék, aki egy jelentkezőnek az önéletrajzáról érdeklődik. És amikor ez eljut az agyamig legszívesebben elsüllyednék, ami természetesen neki is feltűnik.

Mit tudnék tenni az ellen, hogy ne legyek ennyi szánalmas?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)))


16L



2012. szept. 14. 18:14
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
0%
gyakorolj a tükör előtt.nem mellesleg jó lenne ha szexelnél valakivel,mert azért vagy ilyen zavarban.
2012. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fura 1 lány vagy :)

szerintem nem vagy szánalmas.. kettesbe se tudsz vele beszélni ?

2012. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, sokan mondják, hogy fura vagyok. :) Kettesben egy kicsit könnyebb, de kb. évente egyszer vagyok vele egyedül.
2012. szept. 14. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
dee am nem vagy szánalmas :D
2012. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. szept. 14. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Tűzz ki egy napot(ne olyan távolit)amikor igenis beszélni fogsz erről a dologról a fiúval.Folyamatosan bátorítsd magad a nagy napig(pl:gondolj arra,mit veszíthetsz?SEMMIT!)Bár szerintem neki kellett volna kezdeményezni,de ha "nem veszi a lapot" akkor neked kell kezedbe venni az ügyet!
2012. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!