Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet? (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feke300 kérdése:

Szerintetek jó ötlet? (főleg lányoknak szól)

Figyelt kérdés
Az első randim lesz és nem tudom hogy hova vigyem. Van egy ötletem de nem tudom, hogy jó-e. Ez az ötletem: bemegyünk xy városba (nem akarom elmondani hova) és iszunk valamit, pizzát vagy hamburgert ennénk(ezt nem tudom eldönteni) és még arra gondoltam veszek neki egy bonbont és egy szál rózsát. Szívesen fogadom az ötleteket ha van :).

2012. szept. 14. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Jó ötlet.

A dugás mikor jön?

2012. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 TOMAtm ***** válasza:
100%
ha magas cukortartalmú kaját adsz neki könnyebb dolgod lesz.
2012. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
"bemegyünk xy városba (nem akarom elmondani hova)" YOU DON'T SAY?
2012. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

első randira virág szerintem picit sok a bonbon meg klisés de az még bele fér. [bár első randira minek ajándék?]

ha nem akartok beülni valahová úgy kapásból akkor vedd mászkálósabbra a figurát olyan helyen ahol sok mindent lehet csinálni aztán amihez kedvetek lesz.

2012. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

[link]


ilyet vigyél neki, nyakadba fog ugrani, más ilyet nem vesz neki! :D

2012. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%
3: ha már okoskodsz akkor legalább a szórendet ne cseszted volna el ... XD
2012. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Évike147 ***** válasza:
Ha pl ilyen hűvös idő lesz, mint most akkor inkább egy kávézóba vidd el és igyatok egy jó forró csokit. Szerintem ne bonbont vegyél hanem a milkából van 300g-os kiszerelés, attól minden csaj elolvad :D viszont a kajálás olyan dolog, hogy Te tudod mit és hol szeret enni ha már beszéltetek ilyenről.. de pl ha van a környéketeken 1 hely ahol mondjuk példázok hatalmas hamburgert adnak, vidd el oda, mert ha laza és életvidám tuti értékeli az ilyeneket :)nem tudom mennyire romantikus típus.. de elsőre lehet nem rózsa kellene, mondjuk egy szép kála is nagyon elbűvölő tud lenni :) Sok sikert :)
2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mókusgyilkos: ?
2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
bonbont ne:) mármint ne ilyen gagyit akkor...hanem pl raffaelot,vagy toffifee-t ilyesmit:) Egyébként ez pont tökéletes első randi.Meg sétálgassatok pl egy tó körül,az is tök hangulatos és sokat lehet beszélgetni:)
2012. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

v ez vmi netes hülyeség ?:D

bár én finnt tanultam de: a szórend felcserélődik kérdésnél az alany kerül a második helyre és az igével / kérdőszóval kezdődik a mondat.

2012. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!