Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Általában mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Általában mennyi időt vagytok hajlandóak arra szánni, hogy befűzzetek egy csajt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja külföldön jártam és megismerkedtem egy sráccal, akivel hetek óta ímélezünk, smsezünk. Csak egyszer találkoztunk,akkor is ott volt volt a barátnője, szóval persze nem történt köztünk semmi. Aztán megszerezte a mail címem és elmondta, hogy sokat gondol rám. A gond ott van, hogy még együtt van a lánnyal. Sokszor arra gondolok, hogy csak futó kalandot akar velem, viszont arra találna mást is, aki egy városban lakik vele és nem kell rá várni. ( Jelenleg Magyarországon vagyok és csak október elején megyek vissza.) Szóval szerintetek jelent valamit, hogy még nem adta fel ?
2012. szept. 14. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldi fa*z imádat már megint?Hány magyar nőt kell már megszívatniuk ezeknek a külföldi pasiknak ahhoz hogy tanuljatok a leckéből?
2012. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan csávó, aki hónapokat is hajlandó rászánni egy csaj becserkészésére, aztán az első dugás után felpattan, és sosem látod többet. És van olyan is, aki félóránál többet nem szán egy projektre. Szóval annak alapján, hogy mennyi időt szánt rád, még nem lehet biztosan tudni, hogy mi az ábra.
2012. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éveket.
2012. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Max 1 ora.


Ha egy ora utan nem latom, hogy van ertelme probalkozni, akkor hagyom is.

2012. szept. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a visszajelzés a csajszi részéről.

Ha eleve elutasító, akkor az idő le is járt. Ha a visszajelzések pozitívak, akkor 2-3 találkozás után szoktam rátérni a kapcsolatalakításra, ha a csajszi egyébként oks.

34F

2012. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!