Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit illik első talinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik első talinál, randinál adni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal találkoznék valamikor a héten, én gimis 10.es vagyok, ő 9, ezért csak délután tudunk talizni...

most találkoznánk először személyesen, és ez egy amolyan randi lenne, igazából nem mennénk el sehova, mert egy megállóban talizunk, ahonnan és hazakísérhetem, esetleg utána csinálunk valamit :D

és gondoltam, hogy valami kis apróságot vinnék neki, olyasmit, ami pl kibírja egész nap a fel-le lépcsőzést ami nem törik el napközben, vagy amit gyorsan meg tudok venni még a tali előtt pár perccel....

a virágra és csokira gondoltam először, de az egyrész sablonos, másrészt a virágot az osztály barmai úgyis eltökítik, a csoki megolvad...

szóval valami másra gondoltam!



2012. szept. 15. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem első randira nem kell ajándék... (lány vagyok)
2012. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kell először.
2012. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, ő KILENCDIKES xD

nem 9 éves :P

akkor nem viszek majd mást, csak magamat :P

köszi a segítséget, remélem télleg nem baj ha nem viszek semmit!

2012. szept. 15. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kis plüss állatot.Járj utána milyen állatot szeret.A virág elszárad,a csokit megeszi,de ha ezt hazaviszi,és ránéz,mindíg te fogsz eszébe jutni.Hidd el,ez bejön!
2012. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Én nagyon zavarban lennék hogyha a fiú elso randira ajándékkal állítana be. Foleg hogyha egy plussállatot hozna..


Nyugi, jó leszel ajándék nélkul is!

2012. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mivel tudom, hogy odavan a pandákért gondoltam rá, hogy egy plüsspandát kap :P

de ha első alkalomra nem illik semmit vinni, akkor majd későbre tartogatom ezt az ötletet :)

köszi szépen a válaszokat ^^

2012. szept. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!