Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már csúnya pasitok/csajotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már csúnya pasitok/csajotok?

Figyelt kérdés

Vagyis olyan aki nem kifejezetten szép...? Titeket ez nem zavart?

Olyan hülye helyzet mikor úgy érzem szeretem őt mert aranyos, kedves, de nem akarom megcsókolni sem, mert nem tetszik külsőre. Ez normális?


2009. júl. 31. 02:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. ez nem igazán normális. Olyan párt válassz magadnak, aki mindenben megfelel számodra.
2009. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem tesz neked se meg neki se jót szakitsál vele szerintem
2009. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

épp ez az hogy aranyos és kedves, de ezért nem szeretheted, ha valaki szerelmes akkor a párját szépnek látja, és folyton csak csókolgatná

XD

szerintem várj még vele, ne szakits, ne okozz neki csaj ugy fájdalmat, hát ha meg tudod szeretni, a külső nem minden, az én pasim se szép, és én is szégyenlem be vallom, de maradok még vele hát ha meg tudom szeretni, ja és én sem akarom meg csokolni

XD

2009. júl. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Örülök hogy ilyen külsőt mindennek, belsőt semminek világba élünk:S Csalhat agyba a főbe a szexi pasi feeling.

A "csúnya" pasikon meg kisírják magukat a csajok, és lelki szemetes ládának tartják őket...:S:@

Én se vagyok világszépe, de a párom elfogad így ahogy vagyok

F/23. Ő pedig gyönyörű belsőleg is külsőleg is.

Nálam annyira nem számít a külső, de így is szép:)

2009. júl. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
volt már olyan barátnőm nem is egy, akire pl a legjobb haverom konrkétan kimondta h szerinte csúnya.... de számomra nem volt az. én szépnek láttam. :) máskül nem lettem volna vele. :) ennyi
2009. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
aha volt már ilye n pasim, mikor felszállt a kezdeti kéthetes rózsaszín köd megláttam hogy miylen ronda és le is léptem azonnal. na jó mondjuk nem csak csúnya volt de hülye is.
2009. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
nekem volt. de csak a szíve miatt voltam vele. Nagyon kedves lány volt:( De a kinézete sajnos nem annyira:) SE VELED SE NÉLKÜLED
2009. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
57%

Ez nem teljesen normális!Én azon a véleményen vagyok hogy ha valaki együtt van vkivel,akkor szereti,és ha szereti akkor biztos hogy meglátott benne valamit amiért beleszeretett!Vagyis ami tetszik neki!Én csak olyannal tudnék összejönni akit elsősorban szeretek és tetszik is!Az nem biztos hogy másnak is bejön az illető,de az már kit érdekel???A lényeg hogy neked legyen szép!Mert akit szeretünk,azt szépnek is látjuk!Legalábbis ennek így kellene lenni minden kapcsolatban!Ez lenne a normális...!

A lényeg,hogy ne állj össze olyannal akit még megcsókolni se akarsz,mert elkap az undor!Válassz olyat aki mindenben megfelel neked!!!

2009. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
60%
Hát kinek mi a szép :D Úgy értem, hogy pl én rengeteg fiúnak nemet mondtam a külsőjük miatt meg hát persze azért is mert belülről sem igazán fogtak meg.Volt 1-2 hirtelen fellángolás, hogy hű most lesz vmi aztán nem lett belőle semmit, mert úgy éreztem h belsőre hű de ari, viszont nem bírnék vele megjelenni az utcán, szal sajna ez van :S
2009. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Lol én egy elég csúnya pattanásos srác vagyok, és az iskola legszebb csaja, akiért kigyúrt macsók vannak oda, zúgott belém...

de mondjuk ő meg is csókolt...

2009. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!