Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen könnyű ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen könnyű ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre nagyon elszeparálódnak a klikkek és ha nem ismersz mindenkit végigcsinálhatod úgy az egyetemet, hogy 10-15 embert ismersz csak.


Hogy lehet hatékonyan ismerkedni lányokkal anélkül, hogy betegesen lejárnék minden bulira?


Egyáltalán mi ennek a titka? Igaz az, hogy ha egy lánynak tetszem meg fog keresni magától?


2012. szept. 15. 20:15
 1/5 Diavolino44 ***** válasza:

-közös óráitok vannak elkéred a jegyzetet,

-Meg kérded, h mi volt az órán mert te másnapos voltál.

-Vagy

te is xy órájára jársz?

Jah nem de olyan ismerős vagy biztos összetévesztettelek egy csoporttársammal?

Milyen szakra jársz?

Nekem pont nincs órám van kedved meginni egy kávét teát?

Nekem ez 10ből 7 bejött.

2012. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem könnyű barátom.
2012. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz olyanoknál akik nem tetszenek. Üldögél egyedül a büfénél. Odamész és beszélgetést kezdeményezel. Érdemes ezt jól bevésni előtte, hogy ne úgy menjél arra fele, hogy most biza te odamész valakihez, hanem csak úgy egyszer csak.. Meglátod, gondolsz egyet és odamész. Görcs nélkül.

És ha nem tetszik akkor nem is lesz probléma. Elbeszélgetsz vele aztán kész. Lehet többet nem beszélsz vele, de kit zavar. Nem kell életre szóló barátságokat kötni csupán csak elütötted a szabad idődet, számodra hasznosan. És ha netán elég szerencsétlenül jársz az elején. Tehát nem vevő rád valami miatt akkor se kedvetlenedj el. Majd megpróbálod máskor, mással.

A lényeg szerintem, hogy sosem a mély vízzel kell kezdeni, mert ott túl sok a felsülési érték.:)

2012. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt se szeretném, hogy én legyen a bolond srác az egyetemen, aki mindenkihez odamegy próbálkozni, az se nyerő.... ilyen kártyákat sem szeretnék eldobálni.


Amúgy meg miért mennék oda ahhoz aki nem tetszik?


Itt nem ez a kérdés. Inkább az a kérdés, hogy ha már megismertem valakit aki tetszik és szimpatikus, hogyan érjem el, hogy kötődjön, hogy kialakuljon valami közös, amit nem fog felbontani?

2012. szept. 15. 20:27
 5/5 anonim válasza:

Egyetértek veled, nekem is ugyan ez a véleményem. Kevésbé vagyok bulizós típus, így én is szívesen ismerkednék az egyetem. De ahogy mondtad, túl sok a klikk és szinte alig ismersz valakit...

18/L

2012. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!