Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek az ilyen kis meglepetéseket?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon szépen elindult a "dolog"!De sajnos a munkám végett az utóbbi időben nem tudtam rá annyi időt szánni amennyit szerettem volna...és ezt ő érezteti is velem!

Arra gondoltam hogy esetleg meglepném egy szál vörös rózsával amihez mellékelnék egy kis levet amiben leirom hogy mennyire sajnálom hogy elhanyagoltam és bocsásson meg és hogy szeretném ha folytatnánk azt amit "elkezdtünk"!Szerintetek ez jó ötlet?


2012. szept. 16. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
erre ennyire rá kell készülni? mintha kocsit vennél neki, vagy nem tudom mit! persze, jó ötlet, de ne várd, hogy most ezért agyon fogunk téged dicsérni, hogy bárcsak nekünk is ilyen pasink lenne. de amúgy meg persze, jó ötlet, örülni fog neki, de azért az agyát nem fogja eldobni tőle...
2012. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
persze, jó ötlet!De akár meg is hívhatnád magadhoz,hogy ne csak egy rózsa legyen a meglepi, hanem mondjuk veled töltsön egy kis időt!vagy hívd meg egy sütire vagy nem tudom, de igen is szánj rá időt!
2012. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!