Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok és nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Mit szólnátok ha egy idegen férfi odamenne hozzátok az utcán vagy bárhol máshol, és közölné, hogy tetszel neki? Vagy jobban szeretitek ha sima beszélgetésből indul ki a téma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
én is gondoltam arra h csak úgy beszólok egy lánynak h "ó, milyen csinos valaki" aztán megyek tovább. de akár beszélgetés is lehetne belőle.
2012. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, mert a lányok ezt nem szeretik. Legalábbis azok a lányok, akik tényleg csinosak azok nem. Szerintem ne erőltesd ezt az utcán ismerkedést, de ne legyen igazam.


26/f

2012. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alekosz, te vagy az?
2012. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az esetek 90 %-ban ki szoktam borulni ezeken. Persze ehhez közrejátszik az, hogy az illető általában elég alpári stílusban adja elő magát és/vagy öreg szatír.
2012. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. szóval a stílus nem tetszik? első voltam, én arra gondoltam h csak rámosolygok és mondom h milyen csinos vki, és megyek tovább.
2012. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy tolakodásnak veszi, vagy ha éppen olyan lelki állapotban van durván meg is bántódhat, mondva, hogy gúnyolódás volt. A magabiztosság hiánya miatt könnyen fordítva sülhet el.
2012. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én örülök neki, ha valaki megmondja, hogy csinos vagyok-e?

Szerintem nyugodtan meg lehet mondani, bár igaza van az előttem szólónak, hogy rosszul is elsülhet. Nem minden lány egyformán szereti. De én visszamondanám, hogy köszönöm, vagy valami.

16/L

2012. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!