Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit írjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak neki arra, hogy csak a profilomat nézi? Meg miért nem ír vissza? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már két hete ismerkedem. Nekem személy szerint nagyon bejön és szerintem én is neki. De tegnap óta nagyon furán viselkedik velem.Már szinte nem is ír.És ma meg kérdeztem tőle,hogy mit csinál és csak annyit mondott,hogy nézegeti a facebook profilomat,máskor meg vissza se ír.

Létszi segítsetek!!!


2012. szept. 16. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ő csak haverkodni akart, de amint észrevette hogy neked több kéne visszakozott? Vagy egyszerűen kiderült számára, hogy hány éves vagy, mert pl idősebbnek nézel ki (velem már volt ilyen) ?
2012. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"máskor meg vissza se ír." szóval megnézi amit te írtál és úgy nem ír vissza? mert egyik barátnőm volt hogy ennyivel lerendezte "látom, hogy láttad, hogy írtam ;)" :DDD

amúgy én megkérdezném, hogy miért csak a profilomat nézegeti :) vagy írnám neki, hogy "hahóóóó..:DD élsz még, hogy vissza sem írsz? :DD" vagyis én viccelődve viszonyulnék hozzá:)

2012. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát szerintem nem de lehet,hogy csak én reagálom túl. Amúgy tudja,hogy hány éves vagyok.


Második válaszoló: Igen úgy nem ír vissza pedig látom,hogy volt fent. De szerinted egy csajtól ez nem ciki???

2012. szept. 16. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Szerintem nem ciki:) én simán rákérdeznék, bár nem tudom milyen viszonyban voltatok előtte, meg hogy neked milyen a stílusod(pl.hogy komolyabbra vagy poénkodósra fogod a beszélgetéseiteket):). Ha szoktatok viccelődni stb. akkor én a helyedben ilyen viccelődősen kérdeznék rá, hogy mi lett vele.:)

2012. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most ismerkedem vele de előtte még szinte nem is láttam.

Hát vicces természetű vagyok de ha olyanról van szó akkor meg elég komoly is tudok lenni.

2012. szept. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!