Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn szeretnék ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn szeretnék ismerkedni, de nem tudom mit írjak neki, hogy színpatikus legyek neki és vissza írjon! Kérlek adjatok tanácsot! Okés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2012. aug. 20. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
13%

A társkeresőn lévő lányok 98%-a nem fog vissza írni, mert ők egy álom pasit keresnek életük végéig.

Legjobb esetben majd megvénülve jönnek rá, hogy elpazarolták az egész életüket egy álomképre.

2012. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Mindegy, csak előbb tanulj meg helyesen írni!

Bocs

2012. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as: Én pl. csak azért nem szoktam vissza írni mert általában nálam jóval idősebbek írnak, apám korabeliekkel biztos nem ismerkedek...
2012. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egy próbát megér, de ne túl nagy reményekkel vágj bele azért


helyesen: szimpatikus


egyébként meg írd azt, ami jön, legyél spontán, ha egy szót nem ismersz hogyan kell helyesen leírni, akkor nézz utána neten

sok sikert!

2012. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"...apám korabeliekkel biztos nem ismerkedek..."


Ezért jobb személyesen ismerkedni. Mindig fiatalabbnak néznek. :-)

2012. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe, én társkeresőn ismertem meg párom, 6 és fél éve, tehát nem csak álomvilágban élők járnak oda, csak azt képzelitek. ;) És nem is egy szépség, de elbűvölt a viselkedésével, és a szemeivel.


A helyesírásodra nagyon figyelj, (szimpatikus helyesen), sokan, köztük én is, erre haraptam.

Olvasd el az adatlapját, mit ír magáról, mi az érdeklődése, szólj hozzá, írd le téged mi érdekel, az ő dolgai közül mi tetszik, satöbbi.

Szépen, értelmesen, kerek mondatokban, ne legyen se túl rövid, se túl hosszú!

Nagy tanácsot nem tudok adni, mert mindenkinek más a szimpatikus, mindenkinek más jön be, légy önmagad, ez nagyon fontos, ha hazudj, ne találj ki dolgokat, amivel nagyzolnál.

Sok sikert!

2012. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ne hazudj... mellényomtam.
2012. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!