Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már ilyen szitu valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen szitu valakivel?

Figyelt kérdés

Elmondtam a csajnak,h tetszik meg minden,de a csaj csak barátként tekint rám... utána erre azt válaszolom értem. majd erre a csaj válasza... viszont többet érez irántam... erre én megkérdem,akkor miért utasít el... és utána meg felemeli a hangját és ezt mondja: "Jólvan akkor járjunk"

most komolyan erre mit kéne válaszolni... én erre azt válaszoltam neki,h ha nem érez irántam semmit akk hülyeség az egész... (am 16 éves csaj... látszik rajta,h agyal, örlődik,h mit kéne tegyen,de egyszerűen nem tudja... találkozgatni szeretne velem... bár tudja,h nekem ez rossz érzés lenne...


sajnos én barátként nem szeretném a csajt... mit csináljak szerintetek???


2012. szept. 16. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mond meg neki h mit akarsz és kérdezd meg h mit akar? Nem nehéz csak sztem legyen abban biztos h veled akar lenni ne azért h jól van akkor legyen...
2012. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még kislány:)
2012. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg a szüleidtől, hogy mikor fogsz felnőni.
2012. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogyan kéne hanyagolni,h ne bántsam meg?
2012. szept. 16. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyíltan és egyszerűen döntés elé állítod: járni akar, vagy csak barátság? Ha barátság akkor közlöd vele, hogy bocs, de ez nem megy és pont. Ebben az esetben túl kell lépned rajta, tiszteljétek egymás döntését.

ha a kérdésedre egy újabb hisztije a válasz akkor hagyd a francba, majd mire rájön hogy téged akart addigra te már túl leszel rajta.

2012. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
HA SZERET NEM IS KELL ILYEN KÉRDÉSEN AGYALNI,TEHÁT ELŐBB EZZEL KELLENE TISZTÁBAN LENNED. SOK SZERENCSÉT!
2012. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!