Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most tetszem neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött nekem egy lány elelyinte még csak barátkén tekintettem rá de szerelmes lettem belé és mikor elmondtam neki mi a szitu Lágyan mosolygott,de utána pont oda jöttek hozzánk a barátaink és még nem tudtam vele erről beszélni mert sok az edzésem és igazából most csináltam még ilyet elöször és nem tudom mit tegyek. hogy mondjam el neki hogy megkéne ezt beszélni és mit mondjak ha visza utasít? És vajon mit jelenthetett az a mosoly?

2012. szept. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, hogy offolok de ez az "elelyinte" ez megér mindent :DD
2012. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam és már fáradt vagyok nem nagyon figyeltem oda
2012. szept. 16. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudjuk?! Kérdezd meg tőle!
2012. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semit nem mer elmondani de hogy kérdezem meg
2012. szept. 16. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Odamész a leányzó elé, és a szemébe nézel:

"Szia! A múltkori témára visszatérve, mivel akkor pont megzavartak minket, szeretném még egyszer megkérdezni tőled, hogy lenne-e kedved randizni velem? Én komolyan mondtam, hogy szerelmes vagyok beléd. Úgyhogy most szeretném tudni, hogy te mit gondolsz a kettőnk kapcsolatáról?"

Ennyibe telik az egész... 2 mondat. Ha visszautasít, akkor kb ilyesmit kellene mondanod:

"Természetesen elfogadom, hogy te csak barátként tekintesz rám. Köszönöm az őszinteségedet!"


Próbálkozz! Ne legyél ilyen kis töketlen...

2012. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a ma már beszéltem is vele és randizni fogunk!Csak még nem tom hova vigyem de ez már nem nagy akadály!
2012. szept. 17. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes vagy! Sok sikert a továbbiakban is! :)
2012. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!