Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt hogy a fiúk egy lányon mellét nézik amikor soha nem láttam h vki megnézte volna a mellemet?

Figyelt kérdés
de másnál se akkor ez olyan mende-monda nem is fontos a mell?
2012. szept. 16. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
mert nem vetted észre :D
2012. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Szokták nézni, csak nem úgy, hogy észrevedd. Mit hittél, hogy megállnak előtted és feltűnően azt fogják bámulni ?:D
2012. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
A pasik ösztönösen nézik úgy hogy te észre se veszed :D
2012. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mást tapasztaltam, mint Te.

Amikor szembe jön velem egy pasi először a mellemet nézi, utána az arcomat, esetleg fordított sorrendben, de mindig megnézik a mellemet is.

2012. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nincs melled,amit nézzenek...
2012. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Idezem a megfejtest...


"amikor soha nem láttam"

2012. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Valszeg a seggedet nézték.
2012. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

seggemet nézed?:D

egyébként ja, ha nézem is, akkor mikor az illető nem veszi észre:)

2012. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

:D

Egy darabig én is ezt hittem, mint te...

Végül egy igen lenge fölsőben fogadtam barátom és tök vidáman beszéltem neki valamiről, ami aznap történt, miközben a melleim épphogycsak ki nem estek a topból (itthonra szeretem az ilyeneket, mert laza) és azt láttam, hogy barátom folyamatosan a szemembe néz, figyel rám stb.

Majd később kérdeztem valamit a korábbi témával kapcsolatban, mire mondta, hogy fogalma sincs, miről beszélek, mire mondtam, hogy hát egész vacsora alatt, meg fél délután erről beszéltem, mire nézett rám ilyen "magától értetődő" tekintettel, hogy "Cica ne haragudj, de amíg ilyen fölsőkben vagy, szerinted én rád figyelek?!".

És esküszöm egyszer nem tűnt fel, hogy a mellemre nézett volna. :D Szóval kis rafináltak, a gyakorlottak megtanultak úgy nézni, hogy te ne vedd észre. :D

2012. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hole Hunter ***** válasza:
93%
Ha van melled, akkor egy pasi konkrétan a melleiddel beszélget, nem veled...ez van. :)
2012. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!