Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes fiúk. Nektek is szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk. Nektek is szoktak a csúnya és kövér lányok írogatni vagy bökdösni titeket facebookon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 00:11
1 2
 1/13 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Nem. Kizárólag a luxusprostik...yessa!
2012. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked szoktak?
2012. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ugyan olyan szánalmasak tudnak lenni, mint a srácok. Mondjuk szórakozásképp nem rossz buli hallgatni őket, de nem igaz hogy ennyire nem látják a korlátaikat.
2012. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aha, nem vagyok egy utolso ronda alak, de a szep lanyok nem irnak, azokra nekem kell rarepulni. Ellenben a kover csajok eleg sokszor bokdosnek meg irnak, hogy szia van kedved ismerkedni? Ha meg nem akarok ismerkedni, akkor bekepzelt mocskos alaknak neznek,nem turik a kover es ragyas csajok ha elutasitjak oket.
2012. szept. 17. 00:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, de nem is faszbúkozok, úgyhogy nincs is rá esély. :D
2012. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Jajj már de finnyás vagy :)


Egy jó kis teltebb csajszi húsos p.uncival úgy kikészít, egy hétig keresed önmagad! :)

2012. szept. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát hallod én nem tartom magam helyes fiúnak, de vannak lányok rendszeresen, akik rámírnak meg jelolnek a képeiken, lájkolják a képeimet és pofátlanul van bátorságuk rámírni, akkor már sejtem, hogy bejövök nekik, ami így is szokott lenni, kivéve, ha valami hülyeséget kell lájkolgatni, de az úgyis kiderül hamar. Mostanság szerencsém volt(lekopogom), mert nem támadtak a kövér lányok, hanem mindegyik lánynak jó alakja volt és átlagosnak mondhatóak inkább, de abban egyetértek, én is azt tapasztalom, hogy a fullos cicák nem szoktak rámírni, azokért keményen meg kell dolgozni.
2012. szept. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja egy hétig keresi önmagát,meg az épen maradt csontjait is,hogy ha meglovagolja.
2012. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is be szoktak jelölni az ilyen bánya rémek, cig*ny 150kg állat, pózol melltartóban, és akkor azt hiszi hogy szép. És akkor még én vagyok a k*csög ha nem írok neki vissza.
2012. szept. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1x volt ilyen. Eddig úgy néz ki észrevette magát a második "zaklatás" :D után.
2012. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!