Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy hagyjam békén?

Figyelt kérdés
Volt egy lány. Megtetszett. El akartam csábítani. De még mielőtt megtehettem volna,elkövettem egy hatalmas nagy ordas hibát(!!!) ... megkedveltem... Igen,jól látjátok,megkedveltem,mint embert. Pedig ilyen velem még soha sem történt. Neki van valami se veled se nélküled kapcsolata a barátjával,én azon nem tudok kiigazodni,hol együtt vannak,hol nem. Mindenesetre amikor a lány rákérdezett,h akar e tőle valamit ,akkor azt mondtam hogy nem. Úgy gondolom,h jobb neki nélkülem, életemben először nem csak magamra gondolok,és neki jót akarok. Azóta is látom,hogy figyel,meg köszönünk egymásnak ha találkozunk. De ő nem is sejti,h mi játszódott le bennem vele kapcsolatban,sztem azt se tudja,h el akartam csábítani,szerintetek elmondjam neki,h megértse,vagy hagyjam békén?
2012. szept. 18. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Fölösleges elmondani, ha úgy gondolod, hogy jobb neki nélküled...
2012. szept. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2012. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!