Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi félénk, csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi félénk, csendes, visszahúzódó, nem igazán társaságkedvelő fiúk mégis miért maradtunk fenn, ha egy lánynak sem kellünk? Miért nem pusztult már ki a fajtánk?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 13:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Mert az apád nem volt ilyen szerencsétlen mint te.

A te fajtád viszont nem öröklődik tovább (szerencsére).

2012. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
jobb lenne, mert akkor nem sajnáltatnátok magatokat. túl kell lépni rajta és nem csak várni a sült galambot.
2012. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Háp ha így megy előbb v utóbb bekövetkezik..
2012. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Golan Trevize ***** válasza:
100%
a melegek sem szaporodnak, aztán mégis vannak.
2012. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Mert ha néha mégis összeszedtetek legalább annyi bátorságot, hogy közeledjetek egy lányhoz, az szépen "felkarolt" benneteket..


Nekem is bejönnek a szégyellős srácok, aranyos, kisfiús bájuk van, kifejezetten tetszik (ha nem megkeseredett nőgyűlöletből fakad, és nem piszkálódást eredményez a barátnővel, mivel a fiú elégedetlen önmagával!!!)


De: rájuk mászni, futni utánuk nem fogok. Minimum közeledjen! Akkor őt választom (ahogy a mostani partneremmel is tettem) a nagyhangú "csajok kedvence" helyett.

2012. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Diavolino44 ***** válasza:

Pocokkal nem teljesen ertek egyet, mert lehet apja is az volt csak talat egy pont olyan szerencsetlen csajt mint amilyen o volt , a kerdezo meg nem.


Amugy ez szocializacio kerdese, tanult viselkedes-minta ami nem genetikailag oroklodik.

2012. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

6- Én meg veled se teljesen, csak részben. Én se vagyok például "szerencsétlen csaj", sőt.

Mégis bejönnek a szégyellős, csendesebb fiúk.


Mondjuk nálam nem is egyenlő a szerencsétlennel. Utóbbi egész más kategória!

2012. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Diavolino : De az apja legalább talált egy olyan csajt, tehát nem akkora szerensétlen mint a kérdező, mert ő meg semmilyet nem talál, ha nem itt bőg hogy ki fog halni a fajtája :D
2012. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Azéert mert a jó pap is holtig tanul.:)
2012. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Anyámtól örököltem ezt a tulajdonságomat, de őt felszedte az apám...

20F

2012. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!