Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felmérem, hogy vannak-e itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmérem, hogy vannak-e itt olyan lányok, akiknek inkább a csendes, visszahúzódó, de mégis barátságos, értelmes, viszont alacsonyabb, vékonyabb fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy a korotokat is írjátok meg! Köszi előre is!


21f


2011. jún. 10. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen fiúk jönnek be! 14L
2011. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez engem is nagyon érdekelne, bár én magasan vagyok visszahúzódó és csendes relative..
2011. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom pont ilyen, a vékonyat kivéve. Ő inkább átlagos testalkatú.

19/l

2011. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem nem,mert csak irányítanám az ilyen pasikat,erős jellem vagyok,erősebb jellemű pasi kell,mert csak az ilyen pasikra tudok felnézni

23/L

2011. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, 15/L
2011. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem nem,mert csak irányítanám az ilyen pasikat,erős jellem vagyok,erősebb jellemű pasi kell,mert csak az ilyen pasikra tudok felnézni

23/L


A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:34


Az hogy valaki csendes és visszahúzódó nem feltétlenül azt jelenti hogy gyenge jellem.Ez a két tulajdonság nem zárja ki hogy erős jellem legyen.És nem az az erős jellem aki állandóan kiabál és mindig a társaság középpontjában van.

2011. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mind1 csak legyen jó humora :D
2011. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem attól erős jellemű valaki,hogy állandóan kiabál és mindig a társaság középpontjában van.De aki így jellemzi magát,mint a kérdés feltevője,az csak is gyenge jellemre vall.Biztos vagyok benne,hogy könnyen irányítható.
2011. jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az már igaz hogy a kérdezőből hiányzik az önbizalom és tőlünk várja hogy adjunk neki.


Ha pedig igazán felmérést szeretnél csinálni kedves kérdező akkor akár ki is mehetnél az utcára és odamehetnél a lányokhoz ezzel a szöveggel.Tuti lesz akinek bejössz.

2011. jún. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az már biztos, hogy az utolsó válaszoló látja a legtisztábban át a helyzetemet. Ment is a zöld kéz.


Nem vagyok se jó képű, se egy vadbarom, bepofázós figura, inkább érzelmesebb típusú fiú vagyok és csak azért nem fogok akárkit leordítani vagy gorombán beszélni másokkal, hogy nehogy megbántsam. Ez is elég gátló tényező nálam.


Másoknak a környezetemben az évek alatt úgy találtam, hogy könnyedén megy a beszólás, gúnyolódás, mások megalázása vagy megbántása.

2011. jún. 11. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!