Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok Fiúk szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Fiúk szerintetek van esélyem lányoknál? Tanácsokat szeretnék kapni hogy min változtassak és hogy hogy változzon. (pl. :mit mondjak egy lánynak? ) Kort és nemet írjatok (A többi lent) 14/F

Figyelt kérdés
A lányokal valahogy nem tudok beszédbe elegyedni nem tudom miről kéne beszéljek velük és csak halgatok ha odajön egy lány hozzánk (haverok és én) annyira halgatag vagyok a nevemet nem is tudják a lányok de haverokét ismerik.Pedig szeretnék barátnőt szeretnék valkit szeretni és ölelni stb. Egyébként egy kicsit visszahúzódó vagyok a lányokkal szemben meg udvarolni se nagyon merek mert attól félek hogy visszautasóit és akkor híre megy az egész suliban és mindenki rajtam fog röhögni (egyenlőre nincs lány most akinek udvarolni szeretnék) .Adatok magamról:180 cm magas (az iskola 3. legmagasabja) kék szemű barnahajú (zselézem) és sovány meg normális arcú 14/F (8. osztályos még soha nem buktam)
2012. szept. 18. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá. Járj el bulizni, szórakozni a haverokkal, és majd 1-2 év múlva ki fog ez alakulni. Még fiatal vagy.
2012. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kezeld úgy a csajt mint egy havert... beszélj vele ugyan arról mint egy haverral.. mintha fiú lenne.. nem kell túl parázni a dolgot... a lányok is emberek (legalábbis ezt állítják magukról) szóval ők is gondolkodnak ugyanazon mint te, ők is paráznak hogy hova veszik majd fel őket, ők is fáradtak, éhesek, tanulnak stb... képzeld magukat a helyükbe és beszélgess velük... ne úgy gondolj rájuk mint vmi különlegességekre.. a világ népességének kb 50%-a lány... nem számítanak ritkaságnak... kezeld először barátként őket.. aztán ha már tudsz beszélgetni lányokkal akkor majd jöhet barátnő, de előbb tanulj meg járni és utána röpködhetsz :D
2012. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küzdöttem a Te korodban. Ki is marad az életemből ez a csajozós korszak. Később persze bepótoltam, de sokat vesztettem vele. Akkor viszont még nem volt ilyen lehetőség, mint az internet! Itt akár névtelenül nyugodtan gyakorolhatsz ismeretlen lányokkal. Meglátod, belejössz a flörtölésbe, mint kiskutya az ugatásba. Aztán, ha némi magabiztosságot szerzel ezen a területen, menni fog élőben is! Kor és nem.
2012. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébkén én komolyan gondoltam hogy szeretni akarok nem csak úgy írtam mint pl. :hogy mindenkinek van nekem is kell baratnő.És azt gondolom hogy egy 14 éves már elég érett hogy barátnőlye lehessen de nem azt mondom (írom) hogy mindenre érett vagyok pl. Nem vagyok szex-re éret (ja és a tanulás jól és bőven van időm másra is)
2012. szept. 18. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarlak bántani, de szerintem is nőnöd és érned kell. Nem kell semmi speciális dolog, csináld, amit szeretsz, érezd jól magad, és sose görcsölj azon, hogy barátnőt szeretnél. Ha nem udvarolsz egy lánynak, csak úgy beszélgetsz vele, akkor sokkal könnyebb belejönni. A visszautasítás bizony nagyon kellemetlen és fájhat, de az nem indok arra, hogy ne is próbálkozz. Ha nem próbálkozol, akkor biztosan nem lesz eredménye :). Akik pedig kiröhögnek azért, mert egy lány kikosaraz, azok csak rendkívül éretlen gyerekek, nem kell velük foglalkozni.

Nem tudom, hogy sportolsz-e, de ha nem, akkor rajta! Jót tesz testnek--léleknek, erősebb, egészségesebb, határozottabb és szebb leszel tőle, amit a lányok is értékelnek.

2012. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"barátnőlye" !!!!!!!!!!! könyörgöm nem szaporodj :( kééérlek :( :(ez förtelmes... legalább tiszteld meg a Magyar nyelvet annyival, hogy nem torzítod el :( Könyörgöm!
2012. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.(ja és a helyesírás nem az erősségem)
2012. szept. 19. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos feltűnt.. :( de legalább őszinte vagy :)
2012. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tényleg tudj helyesen írni, a lányok szeretik az okos fiúkat , használd az eszed és legyél laza a te korodban ennyi elég ,h becsajozz
2012. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a helyesírástól eltekintve amúgy osztály és iskola első vagyok versenyekre járok jó helyezéssel.
2012. szept. 22. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!