Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöhetnék össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze egy nagyon szimpatikus lánnyal?

Figyelt kérdés
nehéz itt az oldalon jó kérdést feltenni. Szóval van egy lány megismertem egy házon belül két albérletben lakunk. Sokat beszélünk jókat nevetünk, de nem tudom hogy lépjek tovább mert ha bukok félek fura lesz majd hogy ilyen közel van és nap mint nap találkozok vele. A Szimpátia megvan, de nem tudom hogy lépjek, milyen jeleket kéne észrevennem hogy léphessek.. :( Segítsetek nagyon régen volt már hogy lányt kerestem mert eddig volt egy nagyon hosszú kapcsolatom és most nem tudom hogy is kéne a továbbiakat.

2012. szept. 19. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne félj a szitutól, hogy mi lesz, ha bukó lesz! Gondolj bele, jobb lenne, ha meg se kérdeznéd tőle, elköltözne, és aztán azon rágódnál, mi lett volna, ha ...?


Ha jóban vagytok, a lánynak meg kell értenei téged!

2012. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve az elmondottak alapjan lejon, hogy tetszel neki. Mikor legkozelebb beszelsz vele elhivhatnad kavezni vagy setalni, mondvan, hogy tokre unatkozol, nem lenne-e neki kedve veled tartani.

Nem kell feloskodni, menni fog ez.

2012. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ha túlbonyolítod a helyzetet ha legközelebb összefuttok kérdezd meg hogy nincs-e kedve elmenni kajálni vagy meginni egy kávét aztán utána jön a téma magától : ) sok sikert neked.
2012. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, mikor beszélgettek kérdezd meg tőle, nincs e kedve amúgy elszaladni itt valahová meginni egy kávét.. HA azt mondja igen, akkor már sínen vagy onnantól, ha meg nem, akkor sem ciki, mert végülis csak egy kávéról volt szó..:)
2012. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is invitáld meg akár egy sétára,akár valahova inni egyet.A válaszából leszűrheted,van-e esélyed.Próbáld meg,csak bátran,ne habozz!
2012. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ez megvolt és benne van hogy elmenjünk :) Ez realtív akkor lassan felér egy igennel? :) Ezekben segítsetek még légyszíves. Ezekre én is gondoltam csak nagyon régen voltam ilyen szituban mert nagyon hosszú kapcsolatom volt ez előtt :) Köszi az eddigi válaszokat :)
2012. szept. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!