Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nah randiguruk! Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah randiguruk! Most akkor akarhat valamit tőlem a csaj?

Figyelt kérdés

néhány napja beszélgetünk egy közösségi portálon. Az egyik ismerősöm volt barátnője, kb 1 hete mentek szét.

Nekem már akkor is tetszett képeken, de ugye nem akcióztam még.

A minap viszont beszélgetésbe keveredtünk, kitaláltam egy ostoba indokot, hogy összekevertem valakivel, na meg hogy ismerem az exét. Azóta gyakorlatilag egyfolytában beszélünk. tegnap meg ma délelőtt is ő suliból órákon írt rám, hogy dumcsizzunk már :)

aztmondta van alakulóban valami neki, egy sráccal, lehet benne valami, mert szép lány, de akkor miért kért talit tőlem, hogy beülhetnénk valahova? (először én vetettem fel, az ötletet, hogy ugyis a sulija felé járok beugrok pár percre, és erre mondta, hogy ink vmi pub ba üljünk be)

ma taliztunk volna, lemondta merthogy nincs nála lóvé, én viccesre vettem a dolgot, és különösebben nem izgatott. holnapra tettük át, kiváncsi leszek a csajra...

az érdekelne, hogy nyomuljak, vagy inkább vegyem lazára a dolgot, és csak beszélgessek vele?

köszi a válaszokat.


19/F

16/L



2012. szept. 19. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért a nyomulással még várhatsz egy kicsit szerintem :) A második lehetőség nem sülhet el rosszul :)


22/L

2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hát barátom ha izgat a csaj menj oda és farkald meg a puban! ha hagyja akkor szeret, ha nem akkor ne eröltesd a dolgot!
2012. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos azt varta, h felqjanlod, h meghivod vmire..:D kis penzehes
2012. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért ismerkedésnél, meg első randin sztem csak csak a pasinak kéne fizetni..legalábbis eddig én mindig ezt tettem.
2012. szept. 19. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor meg nem ertem, miert napolatok el.. miert nem mondtad, h hagyjad,nem kell, h legyen nalad,uljunk be, majd meghivlak vmire..? na mind1 mostmar.
2012. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!