Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ért van az hogy a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ért van az hogy a lányok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok a suliban majd nem mindegyik gyereknek van barátnője csak hogy ezek mind ilyen troger hülye gyerekek és még nem is néznek ki jól én és a haverjaim is jól tanulunk nem vagyunk bajkeverők mint a többi srác csak épp mi jobban nézünk ki és nem úgy öltözködünk mintegy idióta de a lányoknak ők tetszenek. Nagyobb lány ismerőseim szerint ez majd megváltozik eleinte mindenki az ilyen srácokat kedveli (lányok) de én ezt nem teljesen hiszem el. Valaki megtudná mondani miért ilyenek a lányok?

2012. szept. 17. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek mert 12 évesek.
2012. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Romlik a színvonal...én most 10.-be járok...azt mondom, hogy amikor 7. elején ide jöttünk (6 osztályos gimi) akkor még aránylag normális volt minden gyerek.De most... Az alattunk következő 2 osztályon még azért látszik valami....de a 7. és a 8. szinte egy teljesen "leszarok mindent" "nemérdekel semmi" szinten leragadt...és vagy kockák, vagy ribancok lettek...és rengeteg itteni suliban van ez...


Lehet hogy szomorú, de én nem hiszem hogy azok a lányok valaha is megváltoznak, vagyis amig suliba járnak...persze lehet hogy én vagyok a hülye...de mindenki ezt mondta..


De ha jobban kinyitod a szemedet, akkor találsz egy lányt aki pont téged szeret...lehet hogy nem a legcsinosabb, legmenőbb csaj lesz ő...de egy olyan lány aki téged szeret, nem pedig egy divatideált :)

2012. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát van benne valami de azért remélem nem minden lány ilyen

igaz nem biztos hogy 12 éves korban már ilyen dolgokon kéne törnöm a fejem.Vagy ti mikor keztetek el érdeklödni a lányok után?

2012. szept. 17. 15:03
 4/14 csak 1lány válasza:
hát nekem sose tetszettek az ilyen trógerek ...
2012. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor neked mienek jönek be( ha lány vagy)
2012. szept. 17. 15:07
 6/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

az oké ha érdeklődsz irántuk 12 évesen azzal nincs gond.

azzal h csajuk / pasijuk van egy 12 évesnek aztán ki tudja mit csinálnak / próbálnak csinálni [XD] na azzal már van.

2012. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MadameViciouse ***** válasza:

Nem látszik,hogy "jó tanuló" lennél:D

Nem lehet,hogy kicsit egoista vagy,lenézel másokat,közbe Te sem vagy tökéletes?

Nem vagytok bajkeverők..az miben nyilvánul meg?Nyalisok vagytok vagy,hogy érted?:D

Én sosem szerettem az ilyen kivagyok mivagyok,okos vagyok,jóképű vagyok srácokat.

De lehet bennem van a hiba.

2012. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól van nem így értetem nem mondom hogy mekkora jó képű gyerek vagyok meg hogy kitűnő de nem 2 szer megbukott gyerek hanem mit tudom én 4 és 5 tanulási átlagom van de nem vagyok egoista nem vagyok beképzelt én ugyitélem meg magam ahogy mások mondják mert azért gondold végig te is inkább a jót látod magadban. De az nem is baj csak nem kell elszállni és ha a helyes írásomból gondolod azt hogy nem vagyok valami jó tanuló pont az a gyengém de én legalább próbálok rajta változtatni. És nem vagyok nyalizós és a bajkeverést úgy értettem hogy nem próbálom ki a bagot nem lövetem ki a fülem nem verek szét senkit ok nélkül stb persze én is verekedek néha barátaimal pl pankrácizunk de ez még nem baj.
2012. szept. 17. 17:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Mókusgyilkos igen én nem akarnék ilyeneket amire te gondolsz
2012. szept. 17. 17:12
 10/14 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
ez azért van mert ebbe a korba a lányok az ilyen "rosszfiúkat" szeretik..bár nekem volt olyan h egy kitűnő tetszett (mondjuk én is az vagyok ) 13/L
2012. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!