Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy élőben nem nagyon futunk össze, de szeretnék összehozni egy találkát. Azonban nem bánnám ha ő hívna el engem, persze, ha ez nem jön össze, lehet megteszem én.

Szóval, a kérdés, hogy tudtok-e valami praktikát, hogy neten (facebook) keresztül, hogyan tudnám elérni, hogy rám írjon a srác?

Amúgy ismerjük egymást..párszor találkoztunk buliban, baráti társaságban, és mondta, hogy tetszem neki..csak hát egy haverjának is, és szerintem ezért sem lép. Illetve, nem tudok az ő agyával gondolkozni..de ez jutott eszembe.

Egyébként, tudom, nem jó így facen keresztül, ezért is szeretném összehozni a randit, csak valahogy elkéne érnem..hogy ő keressen engem.

Tippek?


2012. szept. 19. 20:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 18/L
2012. szept. 19. 20:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Bökd meg. :D Rád ír és ha megkérdezi miért bökted meg mondd el neki hogy bíztál benne írni fog. Mert szerettél volna beszélni vele. És ha megkérdi mit szerettél volna, akkor valami olyasmit írhatsz, hogy (pl) "pénteken ráérek......"


De ez csak egy ötlet, rajtad áll hogy megfogadod-e vagy sem. :)

2012. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
szerintem is amit előző irt,lájkold le pár képét is.
2012. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

"nem tudok az ő agyával gondolkozni"

Esetleg a sajátoddal nem lenne kedved kipróbálni egyszer?!

2012. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irj ra pl, hogy jok lettek a kepei vagy valami, aztan adagold be neki, hogy nagyon unatkozol mostansag, nem lenne kedve talizni veled.
2012. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!