Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » üdv facebukon találtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

üdv facebukon találtam egy nagyon csinos nagyon vonzó lányt bejelöltem ismerösnek viszajelölt hogyan tudnék öszejöni vele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
írj neki üzenetet!
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat kezdjel el beszelgetni vele.
2012. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
van olyan rész az adatlapodon ami most valószínűleg egyedülálló,azon a részen rányomsz h szerkesztés,kiválasztod h kapcsolatban -kiírja h vele: beírod a csaj nevét és beállítások mentés és kész is.kapcsolatban vagytok,amint visszaigazolja a lány.
2012. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

milyen témában mert még tegnap jelöltem ismerösnek és ö is viszaigazolt szóval még nem beszéltünk

mit kérdezek töle stb ??

2012. szept. 19. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán keresd meg személyesen! Ez még nem megy neten keresztül. Ha tetszik neki a harware-ed, akkor talán bele egyezik :DDD
2012. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
köszönj neki, a többi meg csak úgy jönni fog. hagyd, hogy magáról beszéljen.
2012. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként ismered? Mert akkor csak van valami témátok. Mittomén, hol találkoztatok? Suli, diszkó vagy valamilyen buli? Akkor arról lehet beszélni, aztán csak beindul a dolog.


Ha nem ismered csak bejelölgetted, akkor (1. a facebook nem társkereső) 2. nem ártana megírni neki, hogy miért jelölted be (mert tetszik, szívesen megismernéd), aztán bmutatkozol (nem a neved, hanem mesélsz magadról valamit) és megkéred, hogy ő is tegye ugyanezt, ha benne van az ismerkedésben.

2012. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!